Intervijas

1 decembris

Vārda dienas:
Arnolds, Emanuels

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Zvaigznes iesaka nedaudz kritiskāk izvērtēt sadarbības partneru piedāvājumus, tā kā tie var izrādīties ne līdz galam pārdomāti, slēpt sevī zemūdens akmeņus. Pareizāk rīkosies tie Lauvas zīmes pārstāvji, kuri pieturēsies pie labi zināmām, pārbaudītām vērtībām un atturēsies no nevajadzīgiem eksperimentiem. Finansiālajā plānā nav izslēgti negaidīti pavērsieni, proti, vari saskarties gan ar pēkšņiem izdevumiem, gan tikt pat negaidītām iespējām papildus nopelnīt.

Pirmdiena
Diena
-1 .. 1 C
Vakars
-1 .. 1 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Otrdiena
Nakts
-1 .. 1 C
Rīts
-1 .. 1 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 17. novembris 2020 | 14:50

Jaunatnes nodaļa aicina pieteikt un godināt brīvprātīgos par ieguldījumu sabiedrībā un pašizaugsmē līdz 23.novembrim!

5.decembris tiek atzīmēts kā Starptautiskā brīvprātīgo diena. Lai veicinātu brīvprātīgā darba popularizēšanu sabiedrībā, Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes nodaļa aicina Daugavpils iedzīvotājus, nevalstiskās organizācijas un pašvaldības iestādes līdz 23.novembrim nominācijai „Gada brīvprātīgais 2020” izvirzīt 1-2 brīvprātīgos, kuri pelnījuši atzinību par ieguldīto darbu 2020.gada laikā.

Pasākuma mērķis – atzīmēt un apbalvot visaktīvākos un labākos brīvprātīgā darba veicējus, kas nesavtīgi ziedo savu laiku un enerģiju citu cilvēku un pilsētas labā, par to nesaņemot atalgojumu, motivējot un veicinot kopējo brīvprātīgo kustību pilsētā, darba atzīšanu un prestižu.

Lai pieteiktu izvirzītos kandidātus, ir jāiesniedz pieteikuma anketa, kuru var atrast pielikumā. Aizpildītās anketas jānosūta uz e-pasta adresi jaunatne@daugavpils.lv.

Brīvprātīgo iedvesmas stāsti tiks publicēti sākot ar 5.decembri Jaunatnes nodaļas facebook.com vietnē (facebook.com/jaunatne.daugavpils), balvas varēs saņemt Jaunatnes nodaļā (Saules ielā 5a) – iepriekš piesakoties.

Papildu informācija:

Artjoms Pučinskis

tālr.: 65422304, 27028209

Daugavpils
 

Pievienot komentāru {2}