Intervijas

17 jūnijs

Latvijas Republikas okupācijas diena

Vārda dienas:
Artis, Artūrs

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Šonedēļ pieaugs tavas analītiskās dotības, saimnieciskās prasmes. Nav izslēgts, tiksi pamanīts no augstākstāvošo puses. Savu neapšaubāmi pierādīs tie Zivs zīmes pārstāvji, kuri saistīti ar zinātnes, tūrisma un loģistikas jomu. Pilnīgi iespējams, aktualizēsies ar nekustamo īpašumu, mantojumiem vai ģimenes biznesu saistītās lietas. Ja esi plānojis veikt kādu lielāku pirkumu, tad zini ka tam piemērotāka būs nedēļas otrā puse. Brīvdienās labprāt pavadīsi laiku vienatnē.

Ceturtdiena
Diena
24 .. 26 C
Vakars
20 .. 22 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Piektdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
21 .. 23 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sports | 17. novembris 2020 | 14:47

Daugavpils sporta organizācijas var pieteikties finansējuma saņemšanai

Līdz 20. novembrim Daugavpils sporta organizācijas un biedrības var pieteikties Domes finansējuma saņemšanai 2021.gadam. “Sporta pārvaldes” speciālisti vajadzības gadījumā sniedz konsultācijas un palīdz sagatavot nepieciešamo dokumentāciju.

Uz pašvaldības finansējumu var pieteikties jebkura sporta organizācija, kas reģistrēta Daugavpils pilsētas administratīvajā teritorijā vismaz 1 gadu un tai piešķirta interešu izglītības licence. Katras organizācijas finansējuma apmērs tiek noteikts, ņemot vērā tās sportistu skaitu, sasniegumus dažāda līmeņa sacensībās, kā arī citus kritērijus. Visbiežāk līdzekļi tiek tērēti sacensību un komandējumu organizēšanai, inventāra iegādei un ekipējumam.

2020.gadā šādu atbalstu saņem 39 biedrības, kopējais finansējuma apmērs - 796516,50 eiro. Finansējumam nākamajā gadā uz doto brīdi saņemti pieteikumi no 9 organizācijām.

Sporta Pārvalde vērš uzmanību, ka finansējuma piešķiršanas noteikumos, salīdzinot ar pērno gadu, notikušas izmaiņas, kas, galvenokārt, skar lielās biedrības. Iepazīties ar noteikumiem jaunā redakcijā var ŠEIT: NOTEIKUMI NR.3 "KĀRTĪBA, KĀDĀ TIEK PIEŠĶIRTS FINANSĒJUMS SPORTA ORGANIZĀCIJĀM" Kontakti, noteikumi un pieteikumu formas ir pieejami Sporta pārvaldes mājaslapā. Līdz 19. novembrim konsultācijas par iesniegšanu var saņemt telefoniski, tālr. nr.24662660, 65424443, vai arī rakstot uz e-pastu: sport@daugavpils.lv.

Daugavpils
 

Komentāri:

10. marts 2021 12:49 - Alisa

❤️ ︍С­­­E­K­­С З­­­н­а­­к­­­o­­­м­c­­т­­­в­a: Бe­с­­пл­­­aт­­но, Ан­­oн­им­нo, б­­­ез Ш­­лю­­­x и cо­­­дe­­­ржа­нoк, все фo­тк­­­и рeа­льн­­ые, а дeвки Б­­­eзо­­­тк­­aзн­­ые. Вo­т сa­­й­­т —­ W­W­­­W­­­.­­L­V­­1­­7­­.­­C­L­U­­B

Pievienot komentāru {2}