Intervijas

1 decembris

Vārda dienas:
Arnolds, Emanuels

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Otrdiena
Diena
1 .. 3 C
Vakars
-1 .. 1 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Trešdiena
Nakts
-3 .. -5 C
Rīts
-3 .. -5 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sports | 17. novembris 2020 | 14:47

Daugavpils sporta organizācijas var pieteikties finansējuma saņemšanai

Līdz 20. novembrim Daugavpils sporta organizācijas un biedrības var pieteikties Domes finansējuma saņemšanai 2021.gadam. “Sporta pārvaldes” speciālisti vajadzības gadījumā sniedz konsultācijas un palīdz sagatavot nepieciešamo dokumentāciju.

Uz pašvaldības finansējumu var pieteikties jebkura sporta organizācija, kas reģistrēta Daugavpils pilsētas administratīvajā teritorijā vismaz 1 gadu un tai piešķirta interešu izglītības licence. Katras organizācijas finansējuma apmērs tiek noteikts, ņemot vērā tās sportistu skaitu, sasniegumus dažāda līmeņa sacensībās, kā arī citus kritērijus. Visbiežāk līdzekļi tiek tērēti sacensību un komandējumu organizēšanai, inventāra iegādei un ekipējumam.

2020.gadā šādu atbalstu saņem 39 biedrības, kopējais finansējuma apmērs - 796516,50 eiro. Finansējumam nākamajā gadā uz doto brīdi saņemti pieteikumi no 9 organizācijām.

Sporta Pārvalde vērš uzmanību, ka finansējuma piešķiršanas noteikumos, salīdzinot ar pērno gadu, notikušas izmaiņas, kas, galvenokārt, skar lielās biedrības. Iepazīties ar noteikumiem jaunā redakcijā var ŠEIT: NOTEIKUMI NR.3 "KĀRTĪBA, KĀDĀ TIEK PIEŠĶIRTS FINANSĒJUMS SPORTA ORGANIZĀCIJĀM" Kontakti, noteikumi un pieteikumu formas ir pieejami Sporta pārvaldes mājaslapā. Līdz 19. novembrim konsultācijas par iesniegšanu var saņemt telefoniski, tālr. nr.24662660, 65424443, vai arī rakstot uz e-pastu: sport@daugavpils.lv.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru {1}