Intervijas

5 marts

Vārda dienas:
Aurora, Austra

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Ceturtdiena
Diena
3 .. 5 C
Vakars
-1 .. -3 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Piektdiena
Nakts
-4 .. -6 C
Rīts
-3 .. -5 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 13. novembris 2020 | 07:32

Sabiedriskās pirtis var apmeklēt tikai Sociālā dienesta klienti

Ierobežojumi, kas šonedēļ stājušies spēkā līdz ar ārkartējās situācijas izsludināšanu valstī, attiecas arī uz sabiedriskās pirts pakalpojumu sniegšanu. Līdz ar to līdz 6.decembrim mainās kārtība, kādā daugavpilieši var apmeklēt PSIA “Sadzīves pakalpojumu kombināts” pirtis.

PSIA “SPK” vadība vērsās Veselības inspekcijā ar lūgumu paskaidrot, vai uzņēmums var turpināt sniegt šo pakalpojumu, jo, saskaņā ar Ministru kabineta 2020. gada 6. novembra rīkojuma Nr. 655 „Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” 5.2 punktu, SPA un pirtis darboties nedrīkst. No saņemtās atbildes izriet, ka, tā kā uzņēmums, saskaņā ar līgumu ar Daugavpils pilsētas pašvaldību, sniedz pakalpojumu Daugavpils pilsētas maznodrošinātajiem iedzīvotajiem, kuriem nav citas alternatīvas, kur nomazgāties, šāda iespēja viņiem ir jānodrošina, ļaujot izmantot dušas. Pirts kā tādas apmeklējumi ir aizliegti.

Tāpēc no 2020.gada 13.novembra līdz 6.decembrim pirts (dušas) pakalpojumi tiek sniegti tikai DPPI “Sociālais dienests” klientiem, kuriem ir izsniegti apmeklēšanas taloni un tikai pēc iepriekšēja pieraksta pa tālr. 22001161. Viņi var apmeklēt pirti Stacijas ielā 63, kas aprīkota ar 3 atsevišķām kabīnēm. Pārējās SPK pirtis (Tautas ielā 60 un Sēlijas ielā 18) apmeklētājiem pagaidām ir slēgtas.

Pirts darba laiks no 13.11.2020. līdz 06.12.2020:

piektdien no plkst.09:00 līdz plkst.22:00
sestdien no plkst.08:00 līdz plkst.22:00
Atbalsts pirts izdevumu segšanai ir paredzēts vairākām Daugavpils iedzīvotāju grupām: trūcīgajiem, maznodrošinātaiem un vientuļajiem cilvēkiem ar invaliditāti un pensionāriem, daudzbērnu ģimenēm, kas dzīvo privātmājā vai dzīvoklī bez vannas, kā arī citām kategorijām, kuru pilns saraksts atrodams Sociālā dienesta vietnē www.socd.lv. Kopumā šogad pakalpojumu saņem 2134 personas.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru