Intervijas

3 marts

Vārda dienas:
Marts, Tālavs, Tālis

Horoskopi

Svari
24. septembris
- 23. oktobris

Ik pa brīdi var pārņemt sajūta, ka tevī īsti neviens neieklausās vai pat apzināti ignorē. Taču šajā sakarā nevajadzētu pārāk pārdzīvot, tev gluži vienkārši būs tieksme visu nedaudz pārspīlēt, uztvert pārlieku saasināti. Zvaigznes iesaka rast uzticamu cilvēku, kuram izsūdzēt savas nebūšanas, no kura smelties morālu iedrošinājumu, uzmundrinājumu. Šonedēļ labākus rezultātus uzrādīs tie Svari, kuri nodarbojas ar starpniecības pakalpojumiem, nekustamo īpašumu.

Otrdiena
Diena
6 .. 8 C
Vakars
.. 2 C
Vējš
6 .. 8 m/s
Trešdiena
Nakts
-1 .. -3 C
Rīts
-1 .. -3 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 12. novembris 2020 | 22:57

Daugavpils atzīmēja Lāčplēša dienu

Publicitātes foto

11. novembrī visā Latvijā, un arī Daugavpilī, svinēja Lāčplēša dienu. Šogad valsts neatkarības aizstāvju godināšana aizritēja daudz klusāk, nekā parasti, taču nekādi ierobežojumi nespēja laupīt svētkiem sirsnīgumu un lepnumu par tautas varoņiem: viņu atdusas vietās tika likti ziedi, degtas sveces un teikti pateicības vārdi.

Godinot tautas aizstāvjus un Brīvības cīņu dalībniekus, piemiņas brīži notika Latvijas armijas Zemgales divīzijas karavīru (Garnizona) kapos, Daugavpils cietokšņa dārzā, I pasaules karā kritušo krievu armijas karavīru Brāļu kapos (Pareizticīgo kapi), I pasaules karā kritušo krievu armijas karavīru Brāļu kapos (Vecticībnieku kapi), pie Nezināmā poļu karavīra kapa (Katoļu kapi), kā arī Latvijas armijas karavīru Brāļu kapos (Luterāņu kapi).

Galvas kritušo varoņu priekšā nolieca militāro struktūru pārstāvji un Daugavpils pilsētas domes vadība.

Lāpu gājiens, kas nu jau septiņus gadus bija Lāčplēša dienas svinību neatņemama sastāvdaļa, šoreiz izpalika. Taču Latvijas kontūra, ko iepriekš veidoja gājiena dalībnieki, gaismas upei izejot pa pilsētas ielām un ieplūstot laukumā, iemirdzējās tik un tā. Pilsētnieki nāca un iededza tai blakus arī savas sveces: tās simbolizēja mīlestības, pateicības un cerības gaismu, kas nedziest arī gada tumšākajos mēnšos.

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru {6}