Lielā politika

Partijas saraksti saņēma numurus uz pašvaldības vēlēšanām-2021

2021.gada 12.aprīlī Daugavpilī notika Daugavpils pilsētas domes deputātu ka ...

Konkurence vēlēšanās Daugavpilī, 10 kandidāti uz mandātu, rajonā - 5

2021.gadā, salīdzinot ar 2017.gada pašvaldību vēlēšanām, ir samazinājusies ...

Intervijas

22 aprīlis

Vārda dienas:
Armanda, Armands

Horoskopi

Vēzis
22. jūnijs
- 22. jūlijs

Nedēļas sākumā svarīgi pēc iespējas precīzāk ievērot augstākstāvošo norādes, neizrādīt neapmierinātību ar priekšniecības lēmumiem. Iespējams, tiksi mudināts apgūt jaunas iemaņas, lai varētu uzņemties atbildīgākus pienākumus. Sākot ar nedēļas vidu, var pieaugt interese par garīgajām lietām, reliģiju. Nav izslēgts, kāds Vēža zīmes pārstāvis nolems apmeklēt astrologu vai gaišreģi. Nedēļas izskaņā tavu prātu pilnībā nodarbinās mājas dzīvē notiekošais.

Ceturtdiena
Diena
10 .. 12 C
Vakars
6 .. 8 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Piektdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
2 .. 4 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Kultūra | 9. novembris 2020 | 21:52

Rotko centrā mākslinieki pārvar laikmeta nenoteiktību

No piektdienas, 6. novembra, Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs ar sešiem projektiem uzsāks jauno izstāžu sezonu. Visus darbus vienojošais motīvs ir mēģinājums pārvarēt nenoteiktību, kura šajos laikos dzīvo katrā māksliniekā un cilvēkā.

Skatītāju uzmanībai tiks piedāvāti trīs nozīmīgu Latvijā strādājošo mākslinieku projekti: Ievas Jurjānes izstāde „Gals un sākums. Turpinājums” lauž ilūzijas par iespēju apturēt laiku un atgādina par tā nepielūdzamo ritējumu. Lielo bloku turpina Kaspara Geiduka neparastie un daudzveidīgie „Elementi” un vienas no pirmajām Rotko plenēru dalībnieces Elgas Grīnvaldes „Tukšuma spēks”, kuru papildina speciāli šai izstādei komponētā Toma Auniņa mūzika. Vēl trīs lieliski projekti nāk no ārzemēm: lietuviešu keramiķes Egles Einikīte-Narkevičienes izstādes “One Size” apmeklētājiem piedāvā runāt par cilvēkiem un viņu atšķirīgajām pieredzēm. Deviņu japāņu grafiķu kopizstādē „Japānas stāsti” parādītas Uzlecošās saules zemes kultūras tradīcijas un arī šodienas skatījums uz mākslu kopumā. Izpildījumā mazs, bet svarīgs projekts ir Ķīnas fotogrāfa Siliana Ma izstāde “Svārstības no nekārtības uz kārtību”.

Izstāžu apmeklētāji varēs novērtēt ne vien mākslinieku vizuālo sniegumu, bet arī interesantus tehniskus risinājumus, ko izmantojuši projektu veidotāji.

Šoreiz izstāžu sezonas atklāšana, ņemot vērā spēkā esošos ierobežojumus, notiek bez skatītājiem. Visas izstādes pieejamas apskatei no 6. novembra līdz 2021. gada 10. janvārim.

Daugavpils
 

Komentāri:

10. marts 2021 12:50 - Alisa

❤️ ︍С­E­­K­­­С З­н­­­а­­­к­o­­­м­­­c­­­т­­­в­a: Бe­­с­пл­­­aт­­но, Ан­­oн­им­­­нo, б­­ез Ш­­лю­­x и cо­дe­­­ржа­­­нoк, все фo­тк­и рeа­льн­ые, а дeвки Б­­­eзо­тк­aзн­­ые. Вo­­­т сa­­­й­т —­­ W­­­W­­W­­­.­­L­­V­­1­7­­.­­­C­L­­­U­B

Pievienot komentāru {2}