Intervijas

3 marts

Vārda dienas:
Marts, Tālavs, Tālis

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

VĒRSIS Nevajadzētu ļaut neuzmanībai vai paviršībai radīt liekus kavēkļus. Jo īpaši piesardzīgam vajadzētu būt finansiālajos jautājumos. Saskarsmē ar apkārtējiem būsi draudzīgs un dzīvespriecīgs, kas vairos iespējas gūt jaunus paziņas, domubiedrus. Kopumā nedēļa vairāk piemērota radošu ieceru īstenošanai, kontaktu dibināšanai, dažādu kursu, semināru apmeklēšanai. Brīvdienās alksi pēc otrās pusītes sabiedrības.

Otrdiena
Diena
6 .. 8 C
Vakars
.. 2 C
Vējš
6 .. 8 m/s
Trešdiena
Nakts
-1 .. -3 C
Rīts
-1 .. -3 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 9. novembris 2020 | 21:49

Par pašvaldības struktūru un iestāžu darba režīmu ārkārtējās situācijas laikā

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, Daugavpils pašvaldības uzņēmumi, iestādes, nodaļas un departamenti no 2020.gada 9.novembra līdz 6.decembrim pārsvarā strādā attālināti vai pēc iepriekšēja pieraksta. Pilsētas medicīnas iestādes turpina nodrošināt pakalpojumu sniegšanu iedzīvotājiem.

Daugavpils pilsētas dome strādās maksimāli attālinātā režīmā, bet iedzīvotājiem tiks nodrošināti visi nepieciešamie pakalpojumi, ja ir nepieciešamība – arī klātienē pēc iepriekšēja pieraksta.

SIA „DDzKSU” un PAS „Daugavpils siltumtīkli” apmeklētājus klātienē nepieņems. Saziņa notiks telefoniski vai pa e-pastu. SIA „DDzKSU” klienti, kuriem uz 01.10.2020. nav parādu, var apmaksāt rēķinus līdz 2020.gada 31.decembrim bez nokavējuma procentiem.

SIA „Daugavpils ūdens” klientu pieņemšanu klātienē organizēs tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Tā pati sistēma darbosies arī Sociālajā dienestā, Izglītības pārvaldē un Komunālās saimniecības pārvaldē. Dzimtsarakstu nodaļā personas miršanas fakta reģistrācija notiek bez iepriekšējā pieraksta, pieņemšanas darba laikā, visi pārējie pakalpojumi tiek sniegti pēc iepriekšējas pieteikšanās.

Pilsētplānošanas un būvniecības departaments ir ierobežojis klātienes klientu apkalpošanu un konsultāciju sniegšanu, uzziņas var saņemt telefoniski, pa e-pastu, ZOOM, WhatsApp un citās platformās.

Bāriņtiesa turpina darbu klātienē, prioritāri nodrošinot bērnu un aizgādnībā esošo personu tiesisko interešu aizsardzību, taču aicina iedzīvotājus neapmeklēt iestādi klātienē, bet nepieciešamības gadījumā sazināties telefoniski.

Jaunatnes nodaļa turpinās organizēt individuālas tikšanās ar jauniešiem pēc iepriekšēja pieraksta.

SIA “Daugavpils bērnu veselības centrs”, SIA ”Daugavpils zobārstniecības poliklīnika”, Daugavpils Reģionālā Slimnīca un Centra poliklīnika turpina nodrošināt veselības aprūpes pakalpojumus iepriekšējā režīmā, saglabājot visus pretepidemioloģiskos pasākumus (distance, roku dezinficēšana, masku nēsāšana, telpu dezinfekcija u.c.). Slimnīcā akūtie pacienti tiek pieņemti Uzņemšanas nodaļā, plānveida pakalpojumus un Poliklīnikas speciālistu pakalpojumus var saņemt pēc iepriekšēja pieraksta.

Kultūras iestādes, izstāžu zāles un muzeji strādās, ievērojot sanitāro protokolu un visus aktuālos ierobežojumus: netiks rīkoti klātienes pasākumi un nebūs pieejami grupu apmeklējumi virs 10 cilvēkiem (un/vai grupā ir cilvēki vairāk kā no 2 mājsaimniecībām). Teātra izrādes un koncerti ir atcelti.

Detalizēta informācija par iestāžu darba režīmu, tālruņu numuriem un e-pastiem saziņai, kā arī cita ar ārkārtējās situācijas ieviešanu saistīta informācija būs apkopota Daugavpils pilsētas domes vietnē www.daugavpils.lv.

Daugavpils
 

Komentāri:

10. novembris 2020 21:48 - Skolnieciņš no svētakmeņa

Tuvojas valsts svētki – Lāčplēša diena. Šajā laikā atcerēsimies mūsu tautas varoņa Lāčplēša varoņdarbus, kā Lāčplēsis varonīgi cīnījās pret iebrucējiem – krustnešiem un kristīgajiem misionāriem. Katrā no mums dzīvo Lāčplēsis (izņemot baznīcēnus, jo tie skeptiski raugās uz pagāniem). Lāčplēsis ir mūsu brīvības alku un latvietības iemiesojums. Lāčplēsis ir īstens Latvju Dievu dēls. Lāčplēsis ir visas latvju tautas aizsargs. Godinot mūsu senču spēku, iedegsim svecītes pie loga. Divas asins sarkanas un vienu baltu. Šajā laikā būsim pateicīgi katram tautietim, kurš ar saviem darbiem un vārdiem aizstāv latvietību un latviešu tautu. Noliksim mežā uz svētakmeņa rupjmaizes klaipu un alus kausu par godu mūsu aizgājušo karavīru dvēselītēm. Ziedosim sauju monētu ugunskurā par godu Lāčplēsim – mūsu tautas aizstāvim! Piedosim mūsu valdībai tās kļūdas un noziegumus pret tautu. Aizmirsīsim aizvainojumu pret savu valsti. Nedzīvosim pagātnē, raudzīsimies nākotnē. Domāsim par mūsu valsts attīstību un labklājību nākamajos gadu simteņos. Leposimies ar savu latvietību, brīvību un senču gudrību. Turēsim cieņā senlatvju spēka zīmes. Lūgsim Latvju Dievus par savu labklājību, valsti un cilvēkiem. Lūgsim Pērkonu – Debesu Tēvu – lai Pērkons aizsargā mūsu mīļās zemītes cēlās robežas! Pateiksimies Latvju Dieviem par mūsu burvīgo valsti! Latvija ir Latvju Dievu dāvana mums. Lai slavēti Latvju Dievi mūžīgi mūžos! Ar patiesu gādību un cieņu pret Latviju , Skolnieciņš no svētakmeņa [Latvju Skaudības Dievs] [Latvju Dievu dēls] ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-) #Latvija #11.novembris #patriotisms #Lāčplēsis #LāčplēšaDieva #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #saticība #mīlestība #iecietība

Pievienot komentāru {2}