Intervijas

18 janvāris

Vārda dienas:
Antons, Antis, Antonijs

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Zvaigznes iesaka nedaudz kritiskāk izvērtēt sadarbības partneru piedāvājumus, tā kā tie var izrādīties ne līdz galam pārdomāti, slēpt sevī zemūdens akmeņus. Pareizāk rīkosies tie Lauvas zīmes pārstāvji, kuri pieturēsies pie labi zināmām, pārbaudītām vērtībām un atturēsies no nevajadzīgiem eksperimentiem. Finansiālajā plānā nav izslēgti negaidīti pavērsieni, proti, vari saskarties gan ar pēkšņiem izdevumiem, gan tikt pat negaidītām iespējām papildus nopelnīt.

Svētdiena
Diena
-14 .. -16 C
Vakars
-13 .. -15 C
Vējš
.. 2 m/s
Pirmdiena
Nakts
-13 .. -15 C
Rīts
-11 .. -13 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Kultūra | 9. novembris 2020 | 20:36

Konkurss “Veltījums Latvijai”: mācāmies patriotiskus vārdus un fotografējam!

BKC

Novembris – patriotisks mēnesis Latvijā. Tradicionāli pilsētas un ciemi tiek izrotāti, notiek svētku gājieni, koncerti, tikšanās. Latvieši svin valsts svētkus – Lāčplēša dienu un Latvijas Republikas Neatkarības dienu. Ierobežojumu dēļ, saistītu ar vīrusa Covid-19 izplatīšanos, šogad pasākumi notiek citā formātā, online.

No 9. līdz 22.novembrim Baltkrievu kultūras centra (BKC) Facebook un Instagram lapā notiks fotokonkurss, veltīts Latvijas dienai. Lai piedalītos fotokonkursā, nepieciešams izvēlēties vienu patriotisku vārdu latviešu valodā, iztulkot to baltkrievu valodā, un šīs tēmas ietvaros izveidot fotogrāfiju. Piemēram, “valsts” – “дзяржава”. Un izvietot to Facebook vai Instagram platformā ar tēmturi #BKCkonkurssLatvijai.

Nedēļas laikā no 23. līdz 27.novembrim notiks online balsojums par interesantāko fotogrāfiju. Trīs vispopulārākās fotogrāfijas saņems Baltkrievu kultūras centra diplomus un suvenīrus.

Piedaloties konkursā, Jūs piekrītat par Jūsu datu izmantošanu. Konkursa noslēgumā tiks izveidota latviešu – baltkrievu patriotiskā vārdnīca un galerija “Veltījums Latvijai”.

Savukārt, 12.novembrī BKC Youtube lapā būs pieesams Baltkrievu kultūras centra muzikālais apsveikums, veltīts Latvijas Neatkarības dienai.
 

Baltkrievu kultūras centrs

Pievienot komentāru