Lielā politika

Partijas saraksti saņēma numurus uz pašvaldības vēlēšanām-2021

2021.gada 12.aprīlī Daugavpilī notika Daugavpils pilsētas domes deputātu ka ...

Konkurence vēlēšanās Daugavpilī, 10 kandidāti uz mandātu, rajonā - 5

2021.gadā, salīdzinot ar 2017.gada pašvaldību vēlēšanām, ir samazinājusies ...

Intervijas

22 aprīlis

Vārda dienas:
Armanda, Armands

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Šī nedēļa nav pati piemērotākā, lai uzsāktu jaunus projektus vai dotos ārzemju braucienos. Daudz labāk padosies labi zināmi, ierasti darbi, visdažādāko formalitāšu kārtošana, birokrātiskās lietas. Ja nepieciešams, vari apmeklēt valsts iestādes, pievērsties ar grāmatvedību, dzīves organizatorisko pusi saistītajam. Attiecību jomā tieksies pēc lielākas brīvības, nelabprāt uzņemsies jaunas saistības.

Ceturtdiena
Diena
10 .. 12 C
Vakars
6 .. 8 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Piektdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
2 .. 4 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Kultūra | 9. novembris 2020 | 20:36

Konkurss “Veltījums Latvijai”: mācāmies patriotiskus vārdus un fotografējam!

BKC

Novembris – patriotisks mēnesis Latvijā. Tradicionāli pilsētas un ciemi tiek izrotāti, notiek svētku gājieni, koncerti, tikšanās. Latvieši svin valsts svētkus – Lāčplēša dienu un Latvijas Republikas Neatkarības dienu. Ierobežojumu dēļ, saistītu ar vīrusa Covid-19 izplatīšanos, šogad pasākumi notiek citā formātā, online.

No 9. līdz 22.novembrim Baltkrievu kultūras centra (BKC) Facebook un Instagram lapā notiks fotokonkurss, veltīts Latvijas dienai. Lai piedalītos fotokonkursā, nepieciešams izvēlēties vienu patriotisku vārdu latviešu valodā, iztulkot to baltkrievu valodā, un šīs tēmas ietvaros izveidot fotogrāfiju. Piemēram, “valsts” – “дзяржава”. Un izvietot to Facebook vai Instagram platformā ar tēmturi #BKCkonkurssLatvijai.

Nedēļas laikā no 23. līdz 27.novembrim notiks online balsojums par interesantāko fotogrāfiju. Trīs vispopulārākās fotogrāfijas saņems Baltkrievu kultūras centra diplomus un suvenīrus.

Piedaloties konkursā, Jūs piekrītat par Jūsu datu izmantošanu. Konkursa noslēgumā tiks izveidota latviešu – baltkrievu patriotiskā vārdnīca un galerija “Veltījums Latvijai”.

Savukārt, 12.novembrī BKC Youtube lapā būs pieesams Baltkrievu kultūras centra muzikālais apsveikums, veltīts Latvijas Neatkarības dienai.
 

Baltkrievu kultūras centrs

Komentāri:

10. marts 2021 12:50 - Alisa

❤️ ︍С­­­E­­K­С З­н­а­­­к­­o­­­м­­­c­­т­в­a: Бe­­­с­пл­­aт­­­но, Ан­oн­им­­­нo, б­ез Ш­лю­­x и cо­­­дe­­­ржа­­нoк, все фo­тк­и рeа­льн­­ые, а дeвки Б­eзо­­тк­­­aзн­ые. Вo­­­т сa­й­­т —­­­ W­­W­­W­­.­­L­­­V­1­­7­.­­­C­­­L­U­­B

Pievienot komentāru {1}