Lielā politika

Partijas saraksti saņēma numurus uz pašvaldības vēlēšanām-2021

2021.gada 12.aprīlī Daugavpilī notika Daugavpils pilsētas domes deputātu ka ...

Konkurence vēlēšanās Daugavpilī, 10 kandidāti uz mandātu, rajonā - 5

2021.gadā, salīdzinot ar 2017.gada pašvaldību vēlēšanām, ir samazinājusies ...

Intervijas

22 aprīlis

Vārda dienas:
Armanda, Armands

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Zvaigznes iesaka nedaudz kritiskāk izvērtēt sadarbības partneru piedāvājumus, tā kā tie var izrādīties ne līdz galam pārdomāti, slēpt sevī zemūdens akmeņus. Pareizāk rīkosies tie Lauvas zīmes pārstāvji, kuri pieturēsies pie labi zināmām, pārbaudītām vērtībām un atturēsies no nevajadzīgiem eksperimentiem. Finansiālajā plānā nav izslēgti negaidīti pavērsieni, proti, vari saskarties gan ar pēkšņiem izdevumiem, gan tikt pat negaidītām iespējām papildus nopelnīt.

Ceturtdiena
Diena
10 .. 12 C
Vakars
6 .. 8 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Piektdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
2 .. 4 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Kultūra | 6. novembris 2020 | 15:27

Tradīciju mājā atklāta izstāde “Kad diedziņš ar pērlīti satikās”

4. novembrī Tradīciju mājā tika atklāta Lāsmas Šembelas un Dārtas Stašānes izstāde “Kad diedziņš ar pērlīti satikās”, kurā apskatāmi unikāli pērļoto darinājumu un tautas vainagu piemēri. Izstādes atklāšana noritēja draudzīgā gaisotnē, ievērojot visas epidemioloģiskās normas.

Diemžēl viena no meistarēm, Dārta Stašāne, nevarēja piedalīties izstādes atklāšanā, tomēr viņas kolēģe Lāsma Šembela ne vien pastāstīja par to, kas tieši viņu iedvesmoja rokdarbu radīšanai, bet arī sniedza nelielu ieskatu rokdarbu etnogrāfijā. Lāsma atzina, ka stimuls mauču jeb pulsa sildītāju darināšanai bija gadatirgi, savukārt tautisko kroņu ideju viņa noskatīja no pazīstamas latviešu folkgrupas “Tautumeitas”.

Rokdarbu kolekcijas būs apskatāmas līdz 30. novembrim – no otrdienas līdz sestdienai, Tradīciju mājas darba laikā (no plkst. 11.00 līdz 18.00, pusdienu pārtraukums no 13.00 līdz 14.00). Izstādes apmeklējums ir bez maksas. Savukārt Tradīciju mājas radošās meistarklases atsāks darbu pēc situācijas ar koronavīrusu uzlabošanās.

Daugavpils
 

Komentāri:

10. marts 2021 12:51 - Alisa

❤️ ︍С­­­E­K­­С З­­­н­а­к­­­o­м­c­­т­­­в­­­a: Бe­с­пл­aт­­но, Ан­­­oн­­им­нo, б­­ез Ш­­­лю­x и cо­дe­­ржа­нoк, все фo­­тк­и рeа­льн­­ые, а дeвки Б­­eзо­тк­aзн­ые. Вo­­т сa­­й­­­т —­ W­­W­­W­­­.­­­L­V­­1­­­7­.­­­C­­­L­­­U­­B

Pievienot komentāru {2}