Intervijas

1 marts

Vārda dienas:
Ilgvars, Ivars

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Šī nedēļa nav pati piemērotākā, lai uzsāktu jaunus projektus vai dotos ārzemju braucienos. Daudz labāk padosies labi zināmi, ierasti darbi, visdažādāko formalitāšu kārtošana, birokrātiskās lietas. Ja nepieciešams, vari apmeklēt valsts iestādes, pievērsties ar grāmatvedību, dzīves organizatorisko pusi saistītajam. Attiecību jomā tieksies pēc lielākas brīvības, nelabprāt uzņemsies jaunas saistības.

Svētdiena
Diena
4 .. 6 C
Vakars
2 .. 4 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Pirmdiena
Nakts
.. -2 C
Rīts
-1 .. 1 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 6. novembris 2020 | 15:25

Bērnunams-patversme „Priedīte” piedzīvo vērienīgu rekonstrukciju

Daugavpils bērnunama-patversmes „Priedīte” ēkā (Turaidas ielā 39) kopš augusta norit plaši celtniecības darbi. Šeit tiek īstenoti uzreiz divi projekti: tiek paaugstināta būves energoefektivitāte, kā arī, deinstitucionalizācijas plāna ietvaros, telpas tiek pielāgotas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Tiek siltinātas sienas un pārsegumi, pārbūvētas un atjaunotas apkures, karstā ūdens, ventilācijas un apgaismojuma sistēmas. Uz jumta uzstādīs saules kolektorus karstā ūdens sagatavošanai. Koka ārdurvis, lūkas un logus ar vecajiem stikla blokiem un metāla vārtus nomainīs pret jaunajiem.

Atjaunojot un pielāgojot telpas deinstitucionalizācijas plāna īstenošanas vajadzībām, būs nodrošināta vides pieejamība cilvēkiem ar īpašām vajadzībām: tiek izbūvēts lifts, ierīkoti pacēlāji, paplašinātas durvju ailes un veikti citi vides uzlabojumi.

Rezultātā telpās, kuru kopējā platība ir 4232 m2, tiks izveidots daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu centrs, kurā tiks sniegti pakalpojumi Dienas aprūpes centra bērniem ar funkcionāliem traucējumiem, „Atelpas brīža” un sociālās rehabilitācijas pakalpojumi. Savukārt bērni līdz 18 gadu vecumam, kuri dzīvo „Priedītē” (šobrīd tie ir 20 bērni), pāries dzīvošanā atjaunotajās telpās Komandanta ielā 3, kur tiks izveidots ģimeniskai videi pietuvināts pakalpojums “3 x 8”.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru