Intervijas

1 marts

Vārda dienas:
Ilgvars, Ivars

Horoskopi

Vēzis
22. jūnijs
- 22. jūlijs

Nedēļas sākumā svarīgi pēc iespējas precīzāk ievērot augstākstāvošo norādes, neizrādīt neapmierinātību ar priekšniecības lēmumiem. Iespējams, tiksi mudināts apgūt jaunas iemaņas, lai varētu uzņemties atbildīgākus pienākumus. Sākot ar nedēļas vidu, var pieaugt interese par garīgajām lietām, reliģiju. Nav izslēgts, kāds Vēža zīmes pārstāvis nolems apmeklēt astrologu vai gaišreģi. Nedēļas izskaņā tavu prātu pilnībā nodarbinās mājas dzīvē notiekošais.

Svētdiena
Diena
4 .. 6 C
Vakars
2 .. 4 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Pirmdiena
Nakts
.. -2 C
Rīts
-1 .. 1 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 6. novembris 2020 | 15:23

Piedalies spēlē "Daugavpils Sporto"!

Šobrīd, kad dažādas aktivitātes un sporta pasākumi ir ierobežoti, Daugavpils Sporta pārvalde piedāvā ikvienam interesentam sev ērtā laikā piedalīties kustību spēlē "Daugavpils sporto". Spēle mudina tuvāk iepazīt savu pilsētu valsts svētku priekšvakarā. 19. novembrī notiks izloze ar patīkamām balvām.

Spēles galvenais uzdevums ir izveidot individuālu maršrutu pa pilsētas ielām, kuru var pārvarēt kājām, skrienot, braucot ar velosipēdu vai nūjojot. Nosacījums ir tāds, ka katram distances posmam jāatbilst burtam no spēles nosaukuma "Daugavpils sporto" – ielas nosaukumā jābūt vienam no šiem 16 burtiem (D; A; U; G; A; V; P; I; L; S; S; P; O; R; T; O). Piemēram, Rīgas ielu var izmantot kā jebkuru no maršruta burtiem, taču posmi nedrīkst atkārtoties, tas ir, kopumā maršrutā jāiekļauj 16 ielas. Piedalīties var gan viens pats, gan cilvēki, kuri dzīvo vienā mājsaimniecībā.

Kā pierādījums dalībai spēlē dalībniekiem jāiesniedz pirmās un pēdējās ielas fotogrāfijas (starts/finišs, vēlams ar plāksnīti, uz kuras redzams ielas nosaukums) un ekrānšāviņš no jebkuras mobilās lietotnes, kas paredzēta darbam ar maršrutiem un distancēm. Līdztekus ir jāaizpilda spēles kartiņa, kurā jānorāda visi 16 posmi. Tas viss un dalībnieku kontaktinformācija jānosūta uz Sporta pārvaldes e-pastu sport@daugavpils.lv līdz 18. novembrim (ieskaitot). Vairāk informācijas un vajadzīgas formas ir pieejamas šeit.

Visi dalībnieki piedalīsies izlozē, kurā varēs laimēt vērtīgas balvas aktīvai brīvā laika pavadīšanai – skrituļslidas, skrejriteni un slidas. Spēles dalībnieki saņems arī piemiņas balvas no Sporta pārvaldes un Latvijas Tautas sporta asociācijas. Pasākums tiek organizēts Latvijas Sporta nedēļas ietvaros. Spēlē aicināti piedalīties arī citu pilsētu iedzīvotāji, veidojot maršrutus arī ārpus Daugavpils, izmantojot burtus no spēles nosaukuma "Daugavpils sporto".

Daugavpils
 

Pievienot komentāru