Intervijas

1 marts

Vārda dienas:
Ilgvars, Ivars

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Panākumos lielu nozīmi spēlēs saskanīgas attiecības ar kolēģiem, priekšniecību. Tev var tikt uzticēti jauni pienākumi, kurus uztversi kā sava veida izaicinājumu. Pat, ja nonāksi saspringtākās situācijās, lieliski spēsi noorientēties un pieņemt pareizos lēmumus. Ģimenes lietās var valdīt neliels haoss, nenoteiktība. Lielākoties tas būs pamatojams ar tavu mainīgo garastāvokli un dažkārt pārlieku principiālo nostāju. Zvaigznes iesaka būt draudzīgākam, iejūtīgākam pret partneri.

Svētdiena
Diena
4 .. 6 C
Vakars
2 .. 4 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Pirmdiena
Nakts
.. -2 C
Rīts
-1 .. 1 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 5. novembris 2020 | 12:52

Pašvaldībā meklē risinājumus sociālā atbalsta paplašināšanai COVID-19 apstākļos

Ņemot vērā COVID-19 izplatības pieaugumu, Daugavpils pašvaldībā tiek vērtētas iespējas paplašināt atbalstu mazaizsargātajiem iedzīvotājiem. Šobrīd uzmanības centrā ir bērni no ģimenēm, kur konstatēta inficēšanās, kā arī cilvēki, kam nepieciešama sociālā aprūpe mājās. Vienlaikus jādomā arī par to, kā novērst slimības tālāku izplatīšanos.

Saskaņā ar speciālistu novērojumiem, viens no galvenajiem inficēšanās avotiem šobrīd ir ģimene. Līdz ar to tiek meklēti varianti, kā palīdzēt daugavpiliešu ģimenēm, kur konstatēta saslimšana, atrisināt pašizolācijas jautājumu. Svarīgi arī pienācīgi parūpēties par bērniem no šādām ģimenēm.

Iespējams, šiem atbalsta pasākumiem tiks daļēji novirzīts finansējums, kas bija ietaupīts uz COVID-19 dēļ nenotikušo pasākumu un aktivitāšu rēķina.

Atbildīgie dienesti strādā arī pie tā, lai pilnā apjomā nodrošinātu pakalpojumus cilvēkiem, kuriem nepieciešama mājas aprūpe, un, nepieciešamības gadījumā, šo personu loku varētu arī paplašināt, iesaistot gan Sociālā dienesta, gan arī sabiedrisko organizāciju resursus.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru