Intervijas

6 marts

Vārda dienas:
Centis, Gotfrīds, Vents

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Interesanta un aizraujoša nedēļa. Vienīgais, kas var likt zināmus šķēršļus panākumiem, ir tavs slinkums un nevēlēšanās mainīt kaut ko savā ikdienā. Ja pārvarēsi minēto problēmu, tad ātri vien spēsi sasniegt pavisam citu dzīves kvalitāti. Zvaigznes iesaka mācīties ne tikai no savām, bet arī citu kļūdām, kā arī rūpīgāk ieklausīties dzīves pieredzējušāku tuvinieku padomos. Nedēļa nogalē var rasties iespēja iesaistīties kādā aizraujošā piedzīvojumā.

Piektdiena
Diena
.. 2 C
Vakars
-2 .. -4 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Sestdiena
Nakts
-5 .. -7 C
Rīts
-5 .. -7 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 5. novembris 2020 | 12:34

Jauniešus aicina dalībai programmā “PROTI un DARI”

Daugavpils pilsētas Domes Jaunatnes nodaļa aicina jauniešus, kuri vēlas apgūt jaunas zināšanas un iemaņas, atrast darbu vai īstenot savus sapņus un radošas ieceres pašnodarbinātas personas statusā, pieteikties dalībai projektā “PROTI un DARI”.

Kļūt par projekta dalībnieku un mainīt savu dzīvi uz labāko pusi var ikviens jaunietis vecumā no 15 līdz 29 gadiem (ieskaitot), kurš nemācās, nestrādā, neapgūst arodu un nav reģistrēts Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) kā bezdarbnieks.

Daugavpilī programma tiek īstenota jau vairākus gadus. Šogad jau 24 jaunieši ar mentoru palīdzību ieguva stabilu pamatu jaunam dzīves sākumam. Kāds saņēma nepieciešamo psiholoģisko atbalstu un uzdrīkstējās rīkoties, apzinoties savas stiprās puses, kāds ieguva izglītību, kas ļauj iekļauties darba tirgū, kādam pietika ar vērtīgu karjeras konsultana padomu. Katra cilvēka stāsts ir īpašs, bet visos gadījumos palīdzība nākusi tieši laikā un bijusi zelta vērtē.

Pēdējā laikā programma kļūst arvien populārāka jauniešu vidū, bet, lai sniegtu atbalstu pēc iespējas lielākam jauniešu skaitam, ir nepieciešami mentori. Līdz ar to Jaunatnes nodaļa aicina atsaukties arī cilvēkus, kas būtu gatavi uzņemties šo lomu.

Pilnu informāciju par iespējām kļūt par programmas dalībnieku vai mentoru var saņemt Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes nodaļā Saules ielā 5a, vai zvanot uz tālr. 65422304, 27028209, 20231327 (topošajiem mentoriem).

Daugavpils
 

Pievienot komentāru