Lielā politika

Partijas saraksti saņēma numurus uz pašvaldības vēlēšanām-2021

2021.gada 12.aprīlī Daugavpilī notika Daugavpils pilsētas domes deputātu ka ...

Konkurence vēlēšanās Daugavpilī, 10 kandidāti uz mandātu, rajonā - 5

2021.gadā, salīdzinot ar 2017.gada pašvaldību vēlēšanām, ir samazinājusies ...

Intervijas

22 aprīlis

Vārda dienas:
Armanda, Armands

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Zvaigznes iesaka nedaudz kritiskāk izvērtēt sadarbības partneru piedāvājumus, tā kā tie var izrādīties ne līdz galam pārdomāti, slēpt sevī zemūdens akmeņus. Pareizāk rīkosies tie Lauvas zīmes pārstāvji, kuri pieturēsies pie labi zināmām, pārbaudītām vērtībām un atturēsies no nevajadzīgiem eksperimentiem. Finansiālajā plānā nav izslēgti negaidīti pavērsieni, proti, vari saskarties gan ar pēkšņiem izdevumiem, gan tikt pat negaidītām iespējām papildus nopelnīt.

Ceturtdiena
Diena
10 .. 12 C
Vakars
6 .. 8 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Piektdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
2 .. 4 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Kultūra | 3. novembris 2020 | 12:33

LCB aicina Latgales Dziesmu svētku dalībniekus dalīties ar atmiņu stāstiem

Latgales Centrālā bibliotēka nodrošina plašu pakalpojumu klāstu gan grāmatmīļiem, gan ikvienam, kas meklē informāciju kādā no specifiskajām tēmām. Viens no bibliotēkas darbības virzieniem ir novadpētniecība: speciālisti apkopo datus par Daugavpils un reģiona ievērojamākiem objektiem, iestādēm, cilvēkiem un notikumiem.

Viens no šādiem notikumiem ir Latgales Dziesmu svētki, kas mūsu pilsētā norisinājās 2015.gadā. Visi šo svētku dalībnieki tiek aicināti dalīties ar saviem atmiņu stāstiem, kas tiks apokopti un iemūžināti multimediju resursā “Dziesmotā Latgale”.
Bibliotēkas vietnē jau vairākus gadus ir pieejama informācija par kolektīviem, personālijām no notikumiem, kas veidoja Latgales dziesmoto gājienu 1940., 1990. un 2005.gadā. Šogad digitālo “atmiņu grāmatu” paredzēts bagātināt ar 2015.gada Latgales Dziesmu svētku dalībnieku stāstiem.

Lai plašāk atspoguļotu šo Latgales kultūrvēsturiskajam reģionam nozīmīgo tradīciju, visi 2015. gada Latgales Dziesmu svētku dalībnieki, kas pārstāvēja kolektīvus no dažādiem Latvijas reģioniem, tiek aicināti ieskatīties savos personīgajos arhīvos, izvēlēties zīmīgākās fotogrāfijas vai video, kas uzņemti svētku aizkulisēs, un dalīties atmiņās, izstāstot savu Latgales Dziesmu svētku stāstu. To var izdarīt, līdz 22.novembrim iesūtot materiālus uz e-pastu tatjana.tukane@lcb.lv, vai arī sazinoties ar bibliotēkas darbiniekiem pa tālr. 65476345.

Daugavpils
 

Komentāri:

10. marts 2021 12:52 - Alisa

❤️ ︍С­­E­K­­­С З­­н­а­к­­o­­­м­­c­­­т­в­a: Бe­­с­­пл­­­aт­­­но, Ан­­oн­­­им­нo, б­­ез Ш­­лю­­­x и cо­­дe­­­ржа­­нoк, все фo­­тк­­­и рeа­­льн­­ые, а дeвки Б­­­eзо­тк­aзн­ые. Вo­т сa­­й­­т —­­ W­­­W­W­.­­­L­V­1­­­7­­.­­C­­­L­­­U­­­B

Pievienot komentāru {1}