Intervijas

18 janvāris

Vārda dienas:
Antons, Antis, Antonijs

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Panākumos lielu nozīmi spēlēs saskanīgas attiecības ar kolēģiem, priekšniecību. Tev var tikt uzticēti jauni pienākumi, kurus uztversi kā sava veida izaicinājumu. Pat, ja nonāksi saspringtākās situācijās, lieliski spēsi noorientēties un pieņemt pareizos lēmumus. Ģimenes lietās var valdīt neliels haoss, nenoteiktība. Lielākoties tas būs pamatojams ar tavu mainīgo garastāvokli un dažkārt pārlieku principiālo nostāju. Zvaigznes iesaka būt draudzīgākam, iejūtīgākam pret partneri.

Svētdiena
Diena
-14 .. -16 C
Vakars
-13 .. -15 C
Vējš
.. 2 m/s
Pirmdiena
Nakts
-13 .. -15 C
Rīts
-11 .. -13 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Kultūra | 3. novembris 2020 | 12:33

LCB aicina Latgales Dziesmu svētku dalībniekus dalīties ar atmiņu stāstiem

Latgales Centrālā bibliotēka nodrošina plašu pakalpojumu klāstu gan grāmatmīļiem, gan ikvienam, kas meklē informāciju kādā no specifiskajām tēmām. Viens no bibliotēkas darbības virzieniem ir novadpētniecība: speciālisti apkopo datus par Daugavpils un reģiona ievērojamākiem objektiem, iestādēm, cilvēkiem un notikumiem.

Viens no šādiem notikumiem ir Latgales Dziesmu svētki, kas mūsu pilsētā norisinājās 2015.gadā. Visi šo svētku dalībnieki tiek aicināti dalīties ar saviem atmiņu stāstiem, kas tiks apokopti un iemūžināti multimediju resursā “Dziesmotā Latgale”.
Bibliotēkas vietnē jau vairākus gadus ir pieejama informācija par kolektīviem, personālijām no notikumiem, kas veidoja Latgales dziesmoto gājienu 1940., 1990. un 2005.gadā. Šogad digitālo “atmiņu grāmatu” paredzēts bagātināt ar 2015.gada Latgales Dziesmu svētku dalībnieku stāstiem.

Lai plašāk atspoguļotu šo Latgales kultūrvēsturiskajam reģionam nozīmīgo tradīciju, visi 2015. gada Latgales Dziesmu svētku dalībnieki, kas pārstāvēja kolektīvus no dažādiem Latvijas reģioniem, tiek aicināti ieskatīties savos personīgajos arhīvos, izvēlēties zīmīgākās fotogrāfijas vai video, kas uzņemti svētku aizkulisēs, un dalīties atmiņās, izstāstot savu Latgales Dziesmu svētku stāstu. To var izdarīt, līdz 22.novembrim iesūtot materiālus uz e-pastu tatjana.tukane@lcb.lv, vai arī sazinoties ar bibliotēkas darbiniekiem pa tālr. 65476345.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru