Intervijas

1 marts

Vārda dienas:
Ilgvars, Ivars

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Svētdiena
Diena
4 .. 6 C
Vakars
2 .. 4 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Pirmdiena
Nakts
.. -2 C
Rīts
-1 .. 1 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 3. novembris 2020 | 12:30

Tūrisma attīstības un informācijas aģentūrai – 5 gadi!

Daugavpils pilsētas pašvaldības Tūrisma attīstības un informācijas aģentūra nosvinēja savu piecu gadu jubileju. Šīs gadadienas svinības, lai arī tās ietekmēja koronavīrusa pandēmija, tomēr noritēja draudzīgā gaisotnē, klātesot pilsētas vadībai un Aģentūras darbiniekiem. Līdztekus dāvanu un laba vēlējumu apmaiņai, šajā dienā notika arī jauna tūrisma objekta – retro automobiļu ekspozīcijas – atklāšana.

Piecu gadu laikā kopš Aģentūras izveidošanas Daugavpilī ir paveikts daudz, lai koordinētu un uzlabotu tūrisma pakalpojumus. Izmantojot salīdzinoši nelielus resursus, šajā laikā ir izdevies par 20% palielināt tūrisma objektu apmeklējumu pilsētā. Tikai pagājušajā gadā vien šis rādītājs sastādīja vairāk nekā 600 tūkstošus apmeklējumu. Tika izveidots arī ērts un daudzfunkcionāls portāls www.visitdaugavpils.lv, kas ievērojami atvieglo informācijas saņemšanu par interesantām vietām Daugavpilī un Daugavpils novadā. Šo gadu gaitā ir pārbaudīta un iedibināta jauna prakse tūrisma jomā: kontaktbiržas, darbs ar Latvijas un ārvalstu žurnālistiem un blogeriem, vēsturiskās rekonstrukcijas festivāla “Dinaburg-1812” rīkošana, prezentācijas starptautiskās izstādēs.

Jubilejas svinību dienā īpašu pateicību saņēma Ilona Maksimčika, kura bija pirmā Tūrisma attīstības aģentūras vadītāja kopš tās dibināšanas.

Retro automašīnu kolekcijas “Retrogaraž-D” atklāšana, kas norisinājās aģentūras 5. gadadienā, notika Vaļņu ielā 4a, kur ar privātā kolekcionāra Aleksandra Kašerina centieniem ir izveidota iespaidīga automašīnu un ar tām saistīto padomju laika lietu ekspozīcija. Kolekcijā ir daudz automobiļu ražošanas nozares eksponātu, sākot no “Moskvičiem” un beidzot ar “Volgām”. Aģentūras un domes pārstāvji atzina, ka šī vieta noteikti kļūs par lielisku papildinājumu plašā pilsētas tūrisma objektu sarakstā. Ekspozīcijas darba laiks: sestdienās un svētdienas no plkst. 10.00 līdz 18.00, darba dienās pēc iepriekšējas pieteikšanās, zvanot pa tālruni +371 29494061, +371 27716222.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru