Intervijas

18 janvāris

Vārda dienas:
Antons, Antis, Antonijs

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Panākumos lielu nozīmi spēlēs saskanīgas attiecības ar kolēģiem, priekšniecību. Tev var tikt uzticēti jauni pienākumi, kurus uztversi kā sava veida izaicinājumu. Pat, ja nonāksi saspringtākās situācijās, lieliski spēsi noorientēties un pieņemt pareizos lēmumus. Ģimenes lietās var valdīt neliels haoss, nenoteiktība. Lielākoties tas būs pamatojams ar tavu mainīgo garastāvokli un dažkārt pārlieku principiālo nostāju. Zvaigznes iesaka būt draudzīgākam, iejūtīgākam pret partneri.

Svētdiena
Diena
-14 .. -16 C
Vakars
-13 .. -15 C
Vējš
.. 2 m/s
Pirmdiena
Nakts
-13 .. -15 C
Rīts
-11 .. -13 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Ekonomika | 30. oktobris 2020 | 23:00

Konkurences padome atļauj 'Baltcom' iegādāties 'Dautkom TV'

Konkurences padome (KP) pieņēmusi lēmumu atļaut SIA "Baltcom" iegūt izšķirošu ietekmi pār SIA "Dautkom TV". KP nekonstatēja būtisku kaitējumu konkurencei, tāpēc lēma par darījuma atļaušanu, liecina tās sniegtā informācija.

SIA "Baltcom" un SIA "Dautkom TV" ir telekomunikāciju uzņēmumi, kuru darbība pārklājas fiksētās balss telefonijas, ātrgaitas optiskā interneta un televīzijas mazumtirdzniecības pakalpojumu sniegšanā. SIA "Baltcom" ietilpst SIA "Bite Latvija" uzņēmumu grupā, kurā darbojas arī SIA "All Media Latvia" grupas uzņēmumi, kas galvenokārt darbojas mediju jomā, tostarp sniedzot radio un televīzijas veidošanas un izplatīšanas pakalpojumus.

Apvienošanās rezultātā tiek ietekmēts balss telefonijas pakalpojumu, interneta pieslēguma un datu pārraides, kā arī televīzijas programmas izplatīšanas vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības tirgus Latvijā.

Izvērtējot uzņēmuma sniegto un KP rīcībā esošo informāciju, KP secina, ka minētajos tirgos apvienošanās rezultātā būtiski nemainīsies tirgus struktūra, nemazināsies konkurence un neizveidosies vai nenostiprināsies dominējošais stāvoklis nevienā no ietekmētajiem tirgiem. Tāpēc apvienošanās darījums ir atļaujams.

Lai nepieļautu būtisku konkurences samazināšanos uzņēmumu apvienošanās rezultātā, apvienošanās darījumiem, kas atbilst Konkurences likumā noteiktajiem kritērijiem, nepieciešama KP atļauja. Tādējādi KP nodrošina valstisku kontroli pār tirgu koncentrēšanos, lai neveidojas tādas strukturālas izmaiņas, kuru rezultātā patērētāji cieš ilgtermiņā, jo tiem tiek ierobežotas izvēles iespējas vai preces un pakalpojumi jāiegādājas par nekonkurētspējīgu cenu.

Delfi

Pievienot komentāru