Lielā politika

Partijas saraksti saņēma numurus uz pašvaldības vēlēšanām-2021

2021.gada 12.aprīlī Daugavpilī notika Daugavpils pilsētas domes deputātu ka ...

Konkurence vēlēšanās Daugavpilī, 10 kandidāti uz mandātu, rajonā - 5

2021.gadā, salīdzinot ar 2017.gada pašvaldību vēlēšanām, ir samazinājusies ...

Intervijas

22 aprīlis

Vārda dienas:
Armanda, Armands

Horoskopi

Svari
24. septembris
- 23. oktobris

Ik pa brīdi var pārņemt sajūta, ka tevī īsti neviens neieklausās vai pat apzināti ignorē. Taču šajā sakarā nevajadzētu pārāk pārdzīvot, tev gluži vienkārši būs tieksme visu nedaudz pārspīlēt, uztvert pārlieku saasināti. Zvaigznes iesaka rast uzticamu cilvēku, kuram izsūdzēt savas nebūšanas, no kura smelties morālu iedrošinājumu, uzmundrinājumu. Šonedēļ labākus rezultātus uzrādīs tie Svari, kuri nodarbojas ar starpniecības pakalpojumiem, nekustamo īpašumu.

Ceturtdiena
Diena
10 .. 12 C
Vakars
6 .. 8 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Piektdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
2 .. 4 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Kultūra | 29. oktobris 2020 | 10:22

LCB filiālbibliotēkās skatāmas talantīgo daugavpiliešu darbu izstādes

Sākot ar 26. oktobri, pēc stingrāku ierobežojumu ieviešanas sakarā ar COVID-19 izplatību, apmeklētājiem slēgts Latgales Centrālās bibliotēkas Ģimenes digitālo aktivitāšu centrs.

Taču gan LCB, gan visās tās filiālēs, ievērojot sanitāro protokolu, norit ikdienas bibliotekārais darbs – grāmatu saņemšana un izsniegšana, uzziņu un konsultāciju sniegšana, literatūras izstādes un citas tematiskas aktivitātes, kas ir orientētas uz darbu ar bibliotēkas lietotājiem savā kopienā un mikrorajonā.
Latgales Centrālās bibliotēkas filiālē Jaunbūves bibliotēkā (18. novembra ielā 161, 2. stāvā) no 27.oktobra līdz 10. novembrim ir pieejama ceļojošā izstāde-instalācija “Māja grāmatā – grāmata mājā”, kas tapusi sadarbībā ar Šveices vēstniecību Latvijā. Līdz 31.oktobrim tepat var aplūkot arī Latgales brīvo mākslinieku asociācijas mākslinieces Larisas Sergejevas gleznu izstādi "Dabas skaistumu meklējot". Iestādes darbinieki norāda, ka apmeklētāji ļoti apzinīgi ievēro visus drošības noteikumus (lieto sejas aizsargmaskas, dezinficē rokas un ievēro distanci), un priecājas, ka bibliotēka nav slēgta, kā tas bija pavasarī.

Latgales Centrālās bibliotēkas filiālē Piekrastes bibliotēkā (Aveņu ielā 40) līdz mēneša beigām ir pieejama Jūlijas Šakeles izšūto gleznu izstāde “Burvīgā adatiņa”, kā arī BJC “Jaunība” lietišķās mākslas pulciņa “Diedziņš” audzēkņu Agneses Vjateres un Viktorijas Puncules radošo darbu kopizstāde “Brīnumi no diegiem un naglām”. Šo izstādi iespējams apskatīt arī virtuāli bibliotēkas Facebook lapā. Virtuālā telpā top arī skolēnu veidota fotoizstāde “Jaunā Forštate fotomirkļos”.

Bibliotekāri uzsver, ka viens no svarīgākajiem viņu darba uzdevumiem ir ne vien izglītot apmeklētājus un palīdzēt viņiem sameklēt vajadzīgo informāciju, bet arī celt gaismā pašu iedzīvotāju talantus: gan literāros, gan mākslinieciskos. Un izstāžu organizēšana ir lielisks veids, kā iepazīstināt mikrorajonu iedzīvotājus ar apdāvinātajiem līdzcilvēkiem un iedrošināt viņus radīt lieliskus mākslas darbus arī turpmāk.

Daugavpils
 

Komentāri:

10. marts 2021 12:53 - Alisa

❤️ ︍С­E­K­­С З­­н­­­а­­к­o­м­c­­т­­в­­a: Бe­­­с­пл­­aт­­но, Ан­­oн­­­им­­нo, б­­­ез Ш­лю­x и cо­дe­ржа­нoк, все фo­тк­­и рeа­­­льн­­ые, а дeвки Б­­­eзо­­­тк­­­aзн­­ые. Вo­т сa­­­й­т —­­ W­­W­W­.­L­­­V­­1­­­7­­­.­­C­L­­­U­­­B

Pievienot komentāru {1}