Intervijas

1 decembris

Vārda dienas:
Arnolds, Emanuels

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Šī nedēļa nav pati piemērotākā, lai uzsāktu jaunus projektus vai dotos ārzemju braucienos. Daudz labāk padosies labi zināmi, ierasti darbi, visdažādāko formalitāšu kārtošana, birokrātiskās lietas. Ja nepieciešams, vari apmeklēt valsts iestādes, pievērsties ar grāmatvedību, dzīves organizatorisko pusi saistītajam. Attiecību jomā tieksies pēc lielākas brīvības, nelabprāt uzņemsies jaunas saistības.

Otrdiena
Diena
1 .. 3 C
Vakars
-1 .. 1 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Trešdiena
Nakts
-3 .. -5 C
Rīts
-3 .. -5 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Notikumi | 20. oktobris 2020 | 19:01

Valsts robežsardzes amatpersonai piespriests reāls brīvības atņemšanas sods

F64

Rēzeknes tiesa, piedaloties Latgales tiesas apgabala prokuratūras prokuroram, piespriedusi reālu brīvības atņemšanas sodu Valsts robežsardzes amatpersonai par mēģinājumu organizētās grupas ietvaros pārvietot pāri valsts robežai lielu personu skaitu, kā arī kukuļa pieprasīšanu un pieņemšanu, portāls "Delfi" uzzināja Ģenerālprokuratūrā.

Prokuratūrā atzīmēja, ka personai brīvības atņemšana piemērota uz diviem gadiem un pieciem mēnešiem, nosakot probācijas uzraudzību uz vienu gadu un diviem mēnešiem, atņemot tiesības ieņemt amatu Valsts robežsardzē uz diviem gadiem sešiem mēnešiem, kā arī konfiscējot nekustamo īpašumu.

Apsūdzētā persona saukta pie kriminālatbildības par Krimināllikuma 15. panta ceturtajā daļā un 285. panta trešajā daļā, kā arī 320. panta trešajā daļā paredzēto noziedzīgo nodarījumu izdarīšanu.

Lietā pasludināts saīsinātais spriedums.

Delfi

Pievienot komentāru