Intervijas

1 decembris

Vārda dienas:
Arnolds, Emanuels

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Interesanta un aizraujoša nedēļa. Vienīgais, kas var likt zināmus šķēršļus panākumiem, ir tavs slinkums un nevēlēšanās mainīt kaut ko savā ikdienā. Ja pārvarēsi minēto problēmu, tad ātri vien spēsi sasniegt pavisam citu dzīves kvalitāti. Zvaigznes iesaka mācīties ne tikai no savām, bet arī citu kļūdām, kā arī rūpīgāk ieklausīties dzīves pieredzējušāku tuvinieku padomos. Nedēļa nogalē var rasties iespēja iesaistīties kādā aizraujošā piedzīvojumā.

Otrdiena
Diena
1 .. 3 C
Vakars
-1 .. 1 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Trešdiena
Nakts
-3 .. -5 C
Rīts
-3 .. -5 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 20. oktobris 2020 | 19:04

SPKC aicina vilciena Rīga – Zilupe 16. oktobra pasažierus novērot savu veselību

Publicitātes foto

Saņēmuši informāciju par kādu vilciena Rīga – Zilupe pasažieri, kuram apstiprināta jaunā koronovīrusa izraisītā saslimšana Covid-19, Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) aicina citus cilvēkus, kuri 16. oktobrī atradās tajā pašā vilcienā, novērot savu veselību.

Pasažieris, kuram saslimšana atklāta, 16. oktobrī ar vilcienu Rīga – Zilupe (vilciena nr. 806) braucis no Rīgas līdz Viļāniem – otrajā vagonā. Vilciens no Rīgas izbrauca pulksten 9.47.

Visiem pasažieriem, kuri brauca otrajā vagonā minētajā datumā šajā maršrutā, ieteicams novērot savu veselības stāvokli. Ja tiek novēroti elpceļu infekcijas slimības simptomi ieteicams palikt mājās, sazināties ar savu ģimenes ārstu, lai izvērtētu veselības stāvokli un izlemtu par testa veikšanas nepieciešamību uz Covid-19.

SPKS atgādina, ka šādos gadījumos sabiedrībai un epidemiologiem kā papildus rīks darbam ir izveidota lietotne "Apturi Covid". Izmantojot lietotni, var savlaicīgāk izolēties, lai neapdraudētu ģimeni, kolēģus, draugus un pārējos iedzīvotājus.

Delfi

Pievienot komentāru