Lielā politika

Partijas saraksti saņēma numurus uz pašvaldības vēlēšanām-2021

2021.gada 12.aprīlī Daugavpilī notika Daugavpils pilsētas domes deputātu ka ...

Konkurence vēlēšanās Daugavpilī, 10 kandidāti uz mandātu, rajonā - 5

2021.gadā, salīdzinot ar 2017.gada pašvaldību vēlēšanām, ir samazinājusies ...

Intervijas

18 aprīlis

Vārda dienas:
Jadviga, Laura

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Šonedēļ pieaugs tavas analītiskās dotības, saimnieciskās prasmes. Nav izslēgts, tiksi pamanīts no augstākstāvošo puses. Savu neapšaubāmi pierādīs tie Zivs zīmes pārstāvji, kuri saistīti ar zinātnes, tūrisma un loģistikas jomu. Pilnīgi iespējams, aktualizēsies ar nekustamo īpašumu, mantojumiem vai ģimenes biznesu saistītās lietas. Ja esi plānojis veikt kādu lielāku pirkumu, tad zini ka tam piemērotāka būs nedēļas otrā puse. Brīvdienās labprāt pavadīsi laiku vienatnē.

Sestdiena
Diena
15 .. 17 C
Vakars
10 .. 12 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Svētdiena
Nakts
6 .. 8 C
Rīts
8 .. 10 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Kultūra | 20. oktobris 2020 | 12:54

Muzejs aicina ielūkoties pusgadsimtu vecā pagātnē

16.oktobrī Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā (Rīgas ielā 8) sāka darboties izstāde „Padomju laika dzīvoklī”. Tajā apskatāmie 1960.-1970. gadu interjera un sadzīves priekšmeti ļauj sajust laikmeta dvesmu un atgriezties pusgadsimtu senā pagātnē.

Mājīga viesistaba iekārtota, izmantojot eksponātus no muzeja krājuma. Daļa no tiem gaidīja savu laiku jau vairākus gadus, daļa tika sagādāta speciāli izstādei. Talkā nākuši gan muzeja darbinieki, gan pilsētas iedzīvotāji, kuri atnesa uz muzeju visai neparastus priekšmetus. Izstādes veidotāji norāda, ka daudzi eksponāti noteikti nav atrodami nevienā citā Latvijas muzejā.

Viesistabā var ieraudzīt skaistumkopšanas ierīces un kosmētiku, kas tolaik bija ikvienas dāmas arsenālā. Sekcijas plauktos atrodamas laikmeta lasītākās grāmatas, bet atvilktnēs glabājas centīgi sakārtotās nozīmītes, kas noteikti varēja kļūt par ikviena kolekcionāra sapni, rotaļlietas, dokumenti un daudzi citi sadzīves priekšmeti un laikmeta liecības. Daži no tiem vairākus gadus saglabājušies neskarti muzeja fondos, bet dažiem otru dzīvību dāvājušas restauratora prasmīgās rokas.

Paveikto atzinīgi novērtēja apmeklētāji, kas izstādi paguva aplūkot jau atklāšanas dienā.

Izstādes apskates laikā apmeklētājus aicina ievērot epidemioloģiskās drošības noteikumus un lietot sejas aizsargmaskas. Grupām jāpiesakās iepriekš, zvanot pa tālr. 65424155, 20203713.

Daugavpils
 

Komentāri:

10. marts 2021 12:54 - Alisa

❤️ ︍С­E­­­K­С З­­­н­­­а­к­­o­­м­c­­т­в­­a: Бe­­с­­­пл­­aт­­но, Ан­­oн­­им­­нo, б­­ез Ш­­лю­­x и cо­дe­­­ржа­­нoк, все фo­­тк­­и рeа­­­льн­ые, а дeвки Б­­eзо­тк­aзн­­­ые. Вo­­т сa­й­­­т —­ W­­­W­­­W­­­.­­­L­­­V­­1­7­.­­­C­­L­­­U­­­B

Pievienot komentāru {1}