Intervijas

2 decembris

Vārda dienas:
Meta, Sniedze

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Trešdiena
Diena
-1 .. 1 C
Vakars
-1 .. -3 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Ceturtdiena
Nakts
.. -2 C
Rīts
.. -2 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 14. oktobris 2020 | 09:53

Turpinās grunts ceļu asfaltēšana

Daugavpilī turpinās grunts ceļu asfaltēšana. Uz priekšu virzās augustā iesāktie darbi Grīvā un Nīderkūnos, sākās lietus ūdens kanalizācijas izbūve Jaunbūvē, šajā sezonā plāno sākt darbus arī Vecajā Forštatē.

Skolas ielā, Pieneņu ielā un Staru ielā Grīvā ir izbūvēts lietus ūdens kanalizācijas tīkls, turpinās apgaismojuma tīkla izbūves darbi, pēc tam ieklās asfalta segumu. Ja laika apstākļi būs labvēlīgi un gaisa temperatūra ļaus veikt asfaltēšanas darbus , šogad varēs ieklāt asfalta apakškārtu, lai nodrošinātu iedzīvotājiem ērtu pārvietošanos.

Zemes darbi sākās arī Miera ielas posmā no Tukuma līdz Valkas ielai. Tuvākajā laikā tiks noslēgts līgums būvdarbu izpildei Līksnas ielā Vecajā Forštatē.

Visos objektos tiks ne vien ieklāts asfalts, bet arī izbūvēti lietus ūdens kanalizācijas tīkli un ierīkots jauns apgaismojums.

Grunts ceļu asfaltēšanas programmu paredzēts turpināt, sakārtojot arvien jaunus ceļa posmus dažādos pilsētas mikrorajonos. Ir izstrādāti tehniskie projekti Ventspils, Līvānu, Avotu, Užvaldes, Miera, Darba, Aizpilsētas, Sloku, Liepu un Baznīcas ielu posmu pārbūvei.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru