Intervijas

30 novembris

Vārda dienas:
Andrejs, Andrievs, Andris

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

VĒRSIS Nevajadzētu ļaut neuzmanībai vai paviršībai radīt liekus kavēkļus. Jo īpaši piesardzīgam vajadzētu būt finansiālajos jautājumos. Saskarsmē ar apkārtējiem būsi draudzīgs un dzīvespriecīgs, kas vairos iespējas gūt jaunus paziņas, domubiedrus. Kopumā nedēļa vairāk piemērota radošu ieceru īstenošanai, kontaktu dibināšanai, dažādu kursu, semināru apmeklēšanai. Brīvdienās alksi pēc otrās pusītes sabiedrības.

Svētdiena
Diena
.. 2 C
Vakars
-1 .. 1 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Pirmdiena
Nakts
-1 .. 1 C
Rīts
.. -2 C
Vējš
.. 2 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 14. oktobris 2020 | 09:48

Tiek labiekārtoti suņu pastaigu laukumi

Oktobra sākumā vairākos suņu pastaigu laukumos dažādos Daugavpils mikrorajonos parādījās jaunas apmācības ierīces. SIA “Labiekārtošana-D” pēc Komunālās saimniecības pārvaldes pasūtījuma turpinās laukumu atjaunošanu, tuvākajā laikā veicot arī citus darbus.

Jauns aprīkojums jau ir daļēji uzstādīts laukumos, kur tas bija visvairāk nolietojies: Esplanādē, Dīķu ielas rajonā, Aizpilsētas parkā un pie Avotiņu parka (bijušās artilērijas bāzes apkaimē). Šeit tiks uzstādīti jauni trenažieri suņiem un atkritumu urnas. Tur, kur to ļauj laukumu izmēri, vecās iekārtas tiks restaurētas. Mazākos laukumos veco aprīkojumu demontēs, pilnībā nomainot uz jauno. Labiekārtošanas darbus paredzēts turpināt arī nākamgad, sakārtojot žogus, uzstādot atkritumu tvertnes un jaunus soliņus.

Iedzīvotāji jau ir atzinīgi novērtējuši iesāktās pārvērtības: ir ļoti svarīgi, lai suņiem ir vieta, kur var pilnvērtīgi izskraidīties un trenēties. Tādos apstākļos ir daudz vieglāk panākt dzīvnieka veiksmīgu socializēšanos. Nožēlu izraisa vien cilvēku bezatbildīgā attieksme: nereti nākas vērot, kā laukumus piegružo un izdemolē.

Komunālās saimniecības pārvalde plāno turpināt labiekārtot pilsētvidi, pievēršot uzmanību arī apgaismojuma trūkuma problēmai suņu pastaigu laukumu tuvumā. Tas prasa ievērojamus finanšu ieguldījumus, taču risinājumi tiek meklēti.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru