Intervijas

2 decembris

Vārda dienas:
Meta, Sniedze

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Interesanta un aizraujoša nedēļa. Vienīgais, kas var likt zināmus šķēršļus panākumiem, ir tavs slinkums un nevēlēšanās mainīt kaut ko savā ikdienā. Ja pārvarēsi minēto problēmu, tad ātri vien spēsi sasniegt pavisam citu dzīves kvalitāti. Zvaigznes iesaka mācīties ne tikai no savām, bet arī citu kļūdām, kā arī rūpīgāk ieklausīties dzīves pieredzējušāku tuvinieku padomos. Nedēļa nogalē var rasties iespēja iesaistīties kādā aizraujošā piedzīvojumā.

Trešdiena
Diena
-1 .. 1 C
Vakars
-1 .. -3 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Ceturtdiena
Nakts
.. -2 C
Rīts
.. -2 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 13. oktobris 2020 | 09:30

Atjaunota 3. maršruta tramvaju kustība līdz Daugavpils cietoksnim

No 12. oktobra Daugavpilī ir atjaunota tramvaju kustība ierastajā maršrutā Nr.3 līdz Daugavpils cietoksnim. Līdz šim tramvaju kustība ar pagriezienu uz Cietokšņa ielu bija slēgta sakarā ar tramvaja sliežu rekonstrukcijas projektu pilsētas centrā. Pilsētas domes priekšsēdētājs Igors Prelatovs pieņēma šādu lēmumu, lai samazinātu autobusu noslogojumu COVID-19 apstākļos.

Lai atjaunotu 3. tramvaja kustību, bija jāpabeidz vairāki darbi Parādes un Cietokšņa ielu krustojumā, kuru šķērso arī 1. tramvaja maršruta sliedes. Darbu izpildītājam SIA “Binders” visi darbi jāpabeidz līdz 31. oktobrim. Pēc tam jāsākas tramvaja infrastruktūras atjaunošanas projekta otrajai daļai, kas ietver posmu līdz Daugavpils cietoksnim. Pašlaik būvnieki veic pēdējos iepirkumus un pēc pāris nedēļām varēs uzsākt projekta īstenošanu.

Tikmēr šonedēļ 1. maršrutā jāsāk kursēt jaunajiem zemās grīdas tramvajiem “City Star”, kuru testēšana šajā maršrutā ir gandrīz pabeigta.

Sabiedriskā transporta kustības saraksts pieejams AS “Daugavpils satiksme” mājaslapā (satiksme.daugavpils.lv/tramvaju-kustibu-saraksts).

Daugavpils
 

Pievienot komentāru