Lielā politika

Partijas saraksti saņēma numurus uz pašvaldības vēlēšanām-2021

2021.gada 12.aprīlī Daugavpilī notika Daugavpils pilsētas domes deputātu ka ...

Konkurence vēlēšanās Daugavpilī, 10 kandidāti uz mandātu, rajonā - 5

2021.gadā, salīdzinot ar 2017.gada pašvaldību vēlēšanām, ir samazinājusies ...

Intervijas

18 aprīlis

Vārda dienas:
Jadviga, Laura

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Šī nedēļa nav pati piemērotākā, lai uzsāktu jaunus projektus vai dotos ārzemju braucienos. Daudz labāk padosies labi zināmi, ierasti darbi, visdažādāko formalitāšu kārtošana, birokrātiskās lietas. Ja nepieciešams, vari apmeklēt valsts iestādes, pievērsties ar grāmatvedību, dzīves organizatorisko pusi saistītajam. Attiecību jomā tieksies pēc lielākas brīvības, nelabprāt uzņemsies jaunas saistības.

Sestdiena
Diena
15 .. 17 C
Vakars
10 .. 12 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Svētdiena
Nakts
6 .. 8 C
Rīts
8 .. 10 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Kultūra | 13. oktobris 2020 | 09:27

Rotko centra gada karte – lieliska dāvana mākslas cienītājiem!

Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs ir izstrādājis speciālu gada karti individuālai lietošanai, kas ļauj apmeklēt Rotko centra pastāvīgās un mainīgās ekspozīcijas neierobežotā daudzumā visa gada garumā. Tas dos iespēju apskatīt Marka Rotko oriģināldarbu retrospekciju un četru lielo izstāžu sezonu darbus – kopumā aptuveni 50 izstāžu projektus, kurus veido Latvijas un ārvalstu mākslinieki.

Šīs kartes, ko var iegādāties gan sev, gan arī kā lielisku dāvanu saviem tuviniekiem, koncepciju iedvesmoja analoģisks Latvijas Nacionālā mākslas muzeja piedāvājums un pasaules mākslas centru īstenotā prakse.

Gada karti var iegādāties, aizpildot anketu uz vietas Rotko centrā vai mākslas centra mājaslapā. Sīkāka informācija – gadakarte@rothkocenter.com vai pa tālruni +371 654 30250. Kartes cena – 36,00 eiro. Skolēni, studenti un seniori, uzrādot atbilstošu apliecību, karti var iegādāties par puscenu – 18,00 eiro. Gada karte ir pieejama divās versijās – latviešu vai angļu valodā.

Gada kartes īpašnieki varēs ne tikai apmeklēt visas mākslas centra izstādes neierobežotā daudzumā, bet arī izmantot īpašos piedāvājumus, par kuriem tiks nosūtīti individuāli paziņojumi.

Marka Rotko mākslas centrs atgādina, ka šo svētdien, 18. oktobrī, mainīgas izstādes būs pieejamas apskatei par akcijas cenām.

Daugavpils
 

Komentāri:

10. marts 2021 12:56 - Alisa

❤️ ︍С­E­­­K­­­С З­­н­­­а­­к­­­o­м­c­­­т­в­­­a: Бe­­с­­пл­­aт­но, Ан­oн­­им­­­нo, б­­ез Ш­лю­x и cо­дe­ржа­­нoк, все фo­тк­и рeа­льн­­­ые, а дeвки Б­­­eзо­тк­­aзн­­­ые. Вo­­­т сa­­­й­­­т —­ W­­­W­­­W­­.­­L­­V­1­7­­­.­C­­L­­U­­B

Pievienot komentāru {1}