Intervijas

26 oktobris

Vārda dienas:
Amanda, Amanta, Kaiva

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Zvaigznes iesaka nedaudz kritiskāk izvērtēt sadarbības partneru piedāvājumus, tā kā tie var izrādīties ne līdz galam pārdomāti, slēpt sevī zemūdens akmeņus. Pareizāk rīkosies tie Lauvas zīmes pārstāvji, kuri pieturēsies pie labi zināmām, pārbaudītām vērtībām un atturēsies no nevajadzīgiem eksperimentiem. Finansiālajā plānā nav izslēgti negaidīti pavērsieni, proti, vari saskarties gan ar pēkšņiem izdevumiem, gan tikt pat negaidītām iespējām papildus nopelnīt.

Pirmdiena
Diena
10 .. 12 C
Vakars
11 .. 13 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Otrdiena
Nakts
10 .. 12 C
Rīts
10 .. 12 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 12. oktobris 2020 | 11:02

Būs nodrošināta veselības apdrošināšana Sociālā dienesta darbiniekiem

Sakarā ar pieaugošo Сovid-19 saslimstības līmeni Daugavpilī, ir pieņemts lēmums nodrošināt veselības apdrošināšanas polises tiem Sociālā dienesta darbiniekiem, kuri pieņem iedzīvotājus, un tieši kontaktējas ar klientiem .

“Ņemot vērā esošo situāciju ar saslimstības pieaugumu ar COVID-19, mēs pieņēmām lēmumu nodrošināt sociālos darbiniekus ar veselības apdrošināšanas polisēm. Tieši tos darbiniekus, kuri savā ikdienas darbā tieši kontaktējas ar iedzīvotājiem. Šobrīd ļoti svarīgi atbalstīt darbiniekus, lai šajos sarežģītajos apstākļos motivētu viņus nodrošināt sociālo aizsardzību, cilvēki morāli justos pārliecinošāk”, uzsvēra Domes priekšsēdētaja pirmais vietnieks Jānis Lāčplēsis.

 Polises tiek apmaksātas no Sociālā dienesta budžeta. Saskaņā ar statistikas datiem, Sociālās palīdzības nodaļa (Klientu apkalpošanas centrā Lāčplēša iela 39, pieņemšanas punktos Vienības ielā 8, Liepājas,4 un Šaurā ielā 28) vidēji dienā kontaktē ar aptuveni 30 klientiem (iesniegumi, konsultācijas, apsekošana dzīvesvietās). Administrācijas darbinieki un Sociālo pakalpojumu nodaļas darbinieki (sociālā darba organizācijas sektoros Vienības ielā 8, Dienas centros Liepājas ielā 4 un Arhitektu ielā 21 , Mājās aprūpes birojā, Sociālajā un Nakts patversmēs, Sociālajā mājā un Ģimenes atbalsta centrā/Grupu dzīvokļos) katru dienu kontaktējas ar aptuveni 540 klientiem. Veselības apdrošināšana veicinās Sociālā dienesta darbinieku drošību un veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru