Intervijas

26 oktobris

Vārda dienas:
Amanda, Amanta, Kaiva

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Šī nedēļa nav pati piemērotākā, lai uzsāktu jaunus projektus vai dotos ārzemju braucienos. Daudz labāk padosies labi zināmi, ierasti darbi, visdažādāko formalitāšu kārtošana, birokrātiskās lietas. Ja nepieciešams, vari apmeklēt valsts iestādes, pievērsties ar grāmatvedību, dzīves organizatorisko pusi saistītajam. Attiecību jomā tieksies pēc lielākas brīvības, nelabprāt uzņemsies jaunas saistības.

Pirmdiena
Diena
10 .. 12 C
Vakars
11 .. 13 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Otrdiena
Nakts
10 .. 12 C
Rīts
10 .. 12 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 12. oktobris 2020 | 10:57

Renovēs māju Šaurajā ielā 26

Tuvākajā laikā sāksies remontdarbi pašvaldībai piederošajā daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā Šaurajā ielā 26. Ir paredzēta ēkas siltināšana, iekštelpu remonts un piegulošās teritorijas labiekārtošana. Īstenojot šo projektu, pašvaldība varēs sniegt iedzīvotājiem plašāku atbalstu dzīvokļu jautājuma risināšanā.

Pašlaik ēkas 1.stāvā darbojas Sociālā dienesta ģimenes atbalsta centrs-patversme, otrajā stāvā – grupu dzīvokļi cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. 3., 4. un 5.stāvā kādreiz bija kopmītnes, bet nu jau vairākus gadus šīs telpas stāv tukšas. Pēc projekta īstenošanas šajos trīs stāvos tiks izveidoti 53 mazgabarīta vienistabas un divistabu dzīvokļi, kuros plāno izmitināt cilvēkus ar īpašām vajadzībām, vientuļos pensionārus, ģimenes ar bērniem un citas iedzīvotāju kategorijas. Obligāts nosacījums izmitināšanai būs ienākuma avota esamība, lai cilvēki varētu veikt komunālos maksājumus.

Projekta gaitā tiks nosiltināts jumts un fasāde, paredzēts atjaunot ventilācijas un apkures sistēmas, 3., 4. un 5.stāvā ielikt jaunus logus un pārveidot telpu plānojumu.

Lai maksimāli pielāgotu telpas cilvēkiem ar kustību traucējumiem, tiks ierīkots lifts no pagraba līdz 5.stāvam un izbūvēts jauns pacēlājs pie galvenās ieejas. Arī sanitārās telpas būs pielāgotas cilvēkiem ratiņkrēslos.

Ēkai piegulošā teritorija tiks daļēji pārveidota: paplašinās gājēju celiņus un priekšlaukumu, izveidos jaunas puķudobes, uzstādīs soliņus atpūtai.

Darbus ieplānots pabeigt 12 mēnešu laikā no dienas, kad Būvatļaujā izdarīta atzīme par būvdarbu uzsākšanas nosacījumu izpildi, neieskaitot objekta nodošanu ekspluatācijā un tehnoloģiskos pārtraukumus.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru