Intervijas

26 oktobris

Vārda dienas:
Amanda, Amanta, Kaiva

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Panākumos lielu nozīmi spēlēs saskanīgas attiecības ar kolēģiem, priekšniecību. Tev var tikt uzticēti jauni pienākumi, kurus uztversi kā sava veida izaicinājumu. Pat, ja nonāksi saspringtākās situācijās, lieliski spēsi noorientēties un pieņemt pareizos lēmumus. Ģimenes lietās var valdīt neliels haoss, nenoteiktība. Lielākoties tas būs pamatojams ar tavu mainīgo garastāvokli un dažkārt pārlieku principiālo nostāju. Zvaigznes iesaka būt draudzīgākam, iejūtīgākam pret partneri.

Pirmdiena
Diena
10 .. 12 C
Vakars
11 .. 13 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Otrdiena
Nakts
10 .. 12 C
Rīts
10 .. 12 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 12. oktobris 2020 | 10:54

Tikšanās ar mediķiem pilsētas domē – Covid-19 tendences Daugavpilī

9. oktobrī Daugavpils pilsētas domē notika pilsētas vadības tikšanās ar veselības aprūpes dažādu nozaru un Slimību profilakses un kontroles centra pārstāvjiem jautājumā par pašreizējo situāciju ar Covid-19 izplatību. Tika izteikti vairāki priekšlikumi, lai nodrošinātu iedzīvotāju un medicīnas darbinieku drošību, kuri šobrīd strādā saspringtā režīmā.

Šobrīd Daugavpilī ir 209 aktīvi saslimšanas gadījumi, saslimušo vidū galvenokārt ir jaunieši – skolēni un sportisti. Vecāka gadagājuma cilvēku grupā virs 60 gadiem saslimuši ir tikai daži cilvēki.

Starp saslimušajiem ir arī dažādu medicīnas iestāžu personāls. Lai aizsargātu veselības aprūpes darbiniekus, tuvākajā laikā var mainīties pacientu pieņemšanas kārtība. Vēl viens ieteiktais drošības pasākums ir medicīnisko masku izmantošana ne tikai sabiedriskajā transportā, bet arī lielajos veikalos. Tā nebūs obligāta, taču vēlama prasība, īpaši pircēju pieplūduma stundās. Aicinājumu ar šādu rekomendāciju domes priekšsēdētājs Igors Prelatovs nākamās nedēļas sākumā nosūtīs mazumtirdzniecības ķēdēm.

Pēc pašvaldības vadības domām, šī tikšanās izrādījās ļoti produktīva, un speciālisti varēja dalīties savos visdažādākajos novērojumos.

Nākamā tikšanās šādā formātā domē notiks nākamnedēļ, 16. oktobrī, tas ir, pēc stingrāku karantīnas pasākumu ieviešanas (1.-14. oktobris) atcelšanas.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru