Intervijas

26 oktobris

Vārda dienas:
Amanda, Amanta, Kaiva

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Pirmdiena
Diena
10 .. 12 C
Vakars
11 .. 13 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Otrdiena
Nakts
10 .. 12 C
Rīts
10 .. 12 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 11. oktobris 2020 | 21:25

Promenāde gar Daugavpils cietoksni: vēsturiskais bruģis un piemineklis Pāvelam Meļņikovam

D-fakti.lv

Vairāk nekā mēnesi pie dambja netālu no Daugavpils cietokšņa (Daugavas ielā) norit darbs pie jaunās promenādes izveidošanas, kas stiepsies no dzelzceļa tilta līdz bijušajam futbola stadionam. Vieta topošai autostāvvietai jau ir atbrīvota, notiek apgaismojuma elektrisko kabeļu ieklāšana.

Pašvaldība ir noslēgusi līgumu arī ar arheologiem, jo​​ darbi tiek veikti vēsturiski nozīmīgā pilsētas daļā – šeit jau ir atklāts sens bruģēts ceļš, atrasti cilvēku kauli un seni sadzīves priekšmeti.

Līdz ar dažādiem jaunās promenādes tūrisma elementiem šeit var tikt uzstādīts arī piemineklis Pāvelam Meļņikovam (1804-1880) – inženierim, kurš saskaņā ar vēstures avotiem ir pilsētas dambja projekta autors. Ar šo iniciatīvu nāca klajā Krievijas ģenerālkonsuls Daugavpilī Jevģēnijs Koļesņikovs, piedāvājot līdzfinansējumu no Krievijas puses.

Kopējais promenādes garums būs gandrīz viens kilometrs – tai jākļūst par lielisku papildinājumu gan esošajai infrastruktūrai gar Daugavas upi, gan visam Daugavpils cietokšņa tūrisma kompleksam kopumā. Objekts ir jānodod ekspluatācijā līdz nākamā gada maijam.

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru