Intervijas

26 oktobris

Vārda dienas:
Amanda, Amanta, Kaiva

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Interesanta un aizraujoša nedēļa. Vienīgais, kas var likt zināmus šķēršļus panākumiem, ir tavs slinkums un nevēlēšanās mainīt kaut ko savā ikdienā. Ja pārvarēsi minēto problēmu, tad ātri vien spēsi sasniegt pavisam citu dzīves kvalitāti. Zvaigznes iesaka mācīties ne tikai no savām, bet arī citu kļūdām, kā arī rūpīgāk ieklausīties dzīves pieredzējušāku tuvinieku padomos. Nedēļa nogalē var rasties iespēja iesaistīties kādā aizraujošā piedzīvojumā.

Pirmdiena
Diena
10 .. 12 C
Vakars
11 .. 13 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Otrdiena
Nakts
10 .. 12 C
Rīts
10 .. 12 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 7. oktobris 2020 | 12:38

Pašvaldības policija: “Iedzīvotāji ievēro prasības un lieto maskas”

Kopš 1. oktobra Daugavpils sabiedriskajā transportā ir ieviesta obligāta prasība lietot aizsargmaskas, pilnībā nosedzot degunu un muti, kas attiecas uz visiem pasažieriem. Pašvaldības policijai ir uzdots uzraudzīt prasības izpildi, tostarp veikt reidus autobusos un tramvajos.

Pašvaldības policijas darbinieki norāda, ka viņu galvenā funkcija nav iebiedēt vai uzlikt naudas sodus tiem, kuri kādu iemeslu dēļ atrodas sabiedriskajā transportā bez maskas. Pirmām kārtām tā ir pasažieru drošības nodrošināšana un skaidrojošas pārrunas. Kopš šī mēneša sākuma pašvaldības policijai šādas pārrunas bija jāveic ar vairāk nekā 800 iedzīvotājiem.

Saskaņā ar pašvaldības policijas un “Daugavpils satiksmes” darbinieku novērojumiem pārliecinošs pasažieru vairākums ievēro pašreizējās prasības un lieto tieši maskas, nevis lakatus vai citus līdzekļus elpceļu aizsegšanai.

Saskaņā ar valdības rīkojumu no 7. oktobra līdz 6. novembrim masku lietošana sabiedriskajā transportā būs obligāta visā Latvijā. Izņēmumi ir attiecināmi uz bērniem, kas jaunāki par 13 gadiem, kā arī personām ar nopietnām kustību vai garīgās veselības problēmām.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru