Intervijas

26 oktobris

Vārda dienas:
Amanda, Amanta, Kaiva

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Zvaigznes iesaka nedaudz kritiskāk izvērtēt sadarbības partneru piedāvājumus, tā kā tie var izrādīties ne līdz galam pārdomāti, slēpt sevī zemūdens akmeņus. Pareizāk rīkosies tie Lauvas zīmes pārstāvji, kuri pieturēsies pie labi zināmām, pārbaudītām vērtībām un atturēsies no nevajadzīgiem eksperimentiem. Finansiālajā plānā nav izslēgti negaidīti pavērsieni, proti, vari saskarties gan ar pēkšņiem izdevumiem, gan tikt pat negaidītām iespējām papildus nopelnīt.

Pirmdiena
Diena
10 .. 12 C
Vakars
11 .. 13 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Otrdiena
Nakts
10 .. 12 C
Rīts
10 .. 12 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 6. oktobris 2020 | 13:25

Aktuālie darbi ūdensvada un kanalizācijas izbūves Judovkas mikrorajonā projekta ietvaros

Judovkas mikrorajonā turpinās kanalizācijas un ūdensvada cauruļu ieklāšanas darbi, lai izveidotu pilnvērtīgu ūdensapgādes sistēmu. Šobrīd maģistrālie tīkli ir izbūvēti gandrīz visās ielās, izņemot Tartakas, Pīlādžu, Elernes, Kooperācijas un Neļķu ielu. Norit aktīvi sūkņu staciju ierīkošanas darbi, savukārt dīķera izbūve zem Daugavas ir gandrīz pabeigta.

Svarīgs posms šī projekta ietvaros ir ielu sakārtošana pēc cauruļu ieklāšanas – grants un asfalta ceļa seguma ieklāšana, kā arī piegulošās teritorijas labiekārtošana. Šie darbi arī ir uzsākti, tomēr garākajā un dziļākajā Lielā ielā SIA “LAGRON” atpaliek no plānotā grafika. Šajā sakarā “Daugavpils ūdens” vadība neizslēdz soda sankciju piemērošanu būvuzņēmējam.

Būvniecības darbi jāpabeidz līdz 2021. gada martam. Savukārt projekta pilnīgai pabeigšanai, kuras laikā ir jāorganizē māju maksimālais pieslēgums sistēmai, jānotiek līdz 2023. gada septembrim. Sīkāku informāciju par pieslēgšanās un pilsētas domes līdzfinansējuma saņemšanas iespējām (īpaši tiem, kuriem ir piešķirts maznodrošinātas, trūcīgas vai daudzbērnu ģimenes statuss, kā arī 1.grupas invalīdiem) var saņemt, zvanot uz “Daugavpils ūdens” informatīvajiem tālruņiem 654-22552 vai 654-47818.

SIA “Daugavpils ūdens” informē, ka laika periodā no 2020.gada 7.oktobra līdz 14. oktobrim klientu pieņemšana klātienē (t.sk. norēķinu kases darbība) tiks veikta tikai pēc iepriekšējā pieraksta, zvanot pa tālr.62103020.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru