Intervijas

3 decembris

Vārda dienas:
Evija, Jogita, Raita

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Interesanta un aizraujoša nedēļa. Vienīgais, kas var likt zināmus šķēršļus panākumiem, ir tavs slinkums un nevēlēšanās mainīt kaut ko savā ikdienā. Ja pārvarēsi minēto problēmu, tad ātri vien spēsi sasniegt pavisam citu dzīves kvalitāti. Zvaigznes iesaka mācīties ne tikai no savām, bet arī citu kļūdām, kā arī rūpīgāk ieklausīties dzīves pieredzējušāku tuvinieku padomos. Nedēļa nogalē var rasties iespēja iesaistīties kādā aizraujošā piedzīvojumā.

Ceturtdiena
Diena
-1 .. 1 C
Vakars
.. -2 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Piektdiena
Nakts
.. -2 C
Rīts
.. 2 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Kultūra | 29. septembris 2020 | 00:00

DAUGAVPILS BAND koncerts

Šī gada 4.oktobrī plkst. 16.00 Vienības nama koncertzālē (Rīgas ielā 22a) IX Mūzikas un mākslas festivāla „Daugavpils ReStArt 2020” ietvaros ar jauno programmu “Satikšanās” uzstāsies “Daugavpils Band”.

Šis gads Bigbendam ir īpašs, jo ar koncertu Vienības nama Lielajā zālē tiks atzīmēta arī “Daugavpils Band” piecu gadu jubileja.

Koncerta īpašie viesi būs dziedātāja Diāna PAŠKO, kas ieguvusi atpazīstamību un atzinību piedaloties vietējos un starptautiska mēroga konkursos un projektos, saksofonists Gints PABĒRZS, kurš ir “Abonementa orķestra” dalībnieks, kā arī sadarbojas ar Latvijas Radio Bigbendu un dziedātājs, trombonists un muzikālās apvienības “Vintāža” dalībnieks Gatis SUPE.

Koncertā varēs baudīt 20. un 21. gadsimta džeza un populārās mūzikas melodijas.

Mākslinieciskais vadītājs Romāns SAIKOVSKIS.

Biļetes: Vienības nama koncertzāles kasē darba dienās no plkst. 16.30 – 18.30, cena 3.00 euro

Informējam, ka IX Mūzikas un mākslas festivāla “Daugavpils ReStArt 2020” pasākumi tiek fotografēti un filmēti Kultūras pārvaldes publicitātes un vēsturiskām vajadzībām. Pasākumu laikā aicinām ievērot distancēšanās noteikumus.

Papildu informācija:
www.vienibasnams.lv
www.daugavpilsrestart.lv
www.daugavpils.lv
www.kultura.daugavpils.lv
 

Pievienot komentāru