Intervijas

23 oktobris

Vārda dienas:
Daina, Dainida, Dainis

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

VĒRSIS Nevajadzētu ļaut neuzmanībai vai paviršībai radīt liekus kavēkļus. Jo īpaši piesardzīgam vajadzētu būt finansiālajos jautājumos. Saskarsmē ar apkārtējiem būsi draudzīgs un dzīvespriecīgs, kas vairos iespējas gūt jaunus paziņas, domubiedrus. Kopumā nedēļa vairāk piemērota radošu ieceru īstenošanai, kontaktu dibināšanai, dažādu kursu, semināru apmeklēšanai. Brīvdienās alksi pēc otrās pusītes sabiedrības.

Ceturtdiena
Diena
13 .. 15 C
Vakars
13 .. 15 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Piektdiena
Nakts
11 .. 13 C
Rīts
10 .. 12 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Ekonomika | 23. septembris 2020 | 00:35

Daugavpils lidostas projekts gūst arvien lielāku valdības atbalstu

Daugavpils.lv

18. septembrī Daugavpilī notika vairākas oficiālās vizītes, kuru laikā apspriests Daugavpils lidostas projekta attīstības plāns. Šī gada sākumā tas ir iekļauts Nacionālajā attīstības plānā un pēdējā laikā gūst arvien lielāku atbalstu no valdības puses.

Šajā dienā Latgales plānošanas reģiona administrācijas Daugavpils birojā notika Latgales Speciālās ekonomiskās zonas (Latgales SEZ) pārvaldes darba tikšanās: Attīstības departamenta vadītāja Daina Krīviņa prezentēja Latgales SEZ pārstāvjiem un 13. Saeimas deputātam Gatim Eglītim Austrumlatvijas viedo tehnoloģiju un aviācijas klastera attistības projektu, kas ietver ne vien lidlauka izbūvi, bet arī zinātnes centra un industriālā parka izveidi. Šādā paplašinātā koncepcijā projektam ir reālas iespējas iegūt finansējumu no Eiropas atveseļošanās mehānisma programmām.

Projekta jaunā koncepcija jau ir izpelnījusies pozitīvu vērtējumu gan no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, gan no Ekonomikas ministrijas un Saeimas bužeta komisijas. Par pareizu un atbalstāmu to atzinis arī 13.Saeimas deputāts Gatis Eglītis. Viņaprāt, šāda objekta izveide radītu labu pamatu regiona straujākai attīstībai, it īpaši, jo Daugavpilij ir gana labi resursi projekta īstenošanai.

Atzinīgi novērtējis projektu arī Satiksmes ministrs Tālis Linkaits, kurš piektdien oficiālās vizītes laikā tikās ar Daugavpils domes vadību, apmeklēja akciju sabiedrību “Daugavpils satiksme”, un apsprieda transporta infrastruktūras attīstību mūsu pilsētā, akcentējot arī lidostas būvniecības jautājumu.

Daugavpils pašvaldība tikmēr turpina dialogu ar atbildīgajām ministrijām, lai panāktu produktīvu projekta virzību, paralēli sagatavojot visu nepieciešamo dokumentāciju, lai pozitīva lēmuma gadījumā varētu savlaicīgi uzsākt iepirkumu procedūras projektēšanai un būvniecībai.

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru