Intervijas

17 janvāris

Vārda dienas:
Tenis, Dravis

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Zvaigznes iesaka nedaudz kritiskāk izvērtēt sadarbības partneru piedāvājumus, tā kā tie var izrādīties ne līdz galam pārdomāti, slēpt sevī zemūdens akmeņus. Pareizāk rīkosies tie Lauvas zīmes pārstāvji, kuri pieturēsies pie labi zināmām, pārbaudītām vērtībām un atturēsies no nevajadzīgiem eksperimentiem. Finansiālajā plānā nav izslēgti negaidīti pavērsieni, proti, vari saskarties gan ar pēkšņiem izdevumiem, gan tikt pat negaidītām iespējām papildus nopelnīt.

Sestdiena
Diena
-16 .. -18 C
Vakars
-19 .. -21 C
Vējš
2 .. 4 m/s
Svētdiena
Nakts
-17 .. -19 C
Rīts
-19 .. -21 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Ekonomika | 23. septembris 2020 | 00:35

Daugavpils lidostas projekts gūst arvien lielāku valdības atbalstu

Daugavpils.lv

18. septembrī Daugavpilī notika vairākas oficiālās vizītes, kuru laikā apspriests Daugavpils lidostas projekta attīstības plāns. Šī gada sākumā tas ir iekļauts Nacionālajā attīstības plānā un pēdējā laikā gūst arvien lielāku atbalstu no valdības puses.

Šajā dienā Latgales plānošanas reģiona administrācijas Daugavpils birojā notika Latgales Speciālās ekonomiskās zonas (Latgales SEZ) pārvaldes darba tikšanās: Attīstības departamenta vadītāja Daina Krīviņa prezentēja Latgales SEZ pārstāvjiem un 13. Saeimas deputātam Gatim Eglītim Austrumlatvijas viedo tehnoloģiju un aviācijas klastera attistības projektu, kas ietver ne vien lidlauka izbūvi, bet arī zinātnes centra un industriālā parka izveidi. Šādā paplašinātā koncepcijā projektam ir reālas iespējas iegūt finansējumu no Eiropas atveseļošanās mehānisma programmām.

Projekta jaunā koncepcija jau ir izpelnījusies pozitīvu vērtējumu gan no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, gan no Ekonomikas ministrijas un Saeimas bužeta komisijas. Par pareizu un atbalstāmu to atzinis arī 13.Saeimas deputāts Gatis Eglītis. Viņaprāt, šāda objekta izveide radītu labu pamatu regiona straujākai attīstībai, it īpaši, jo Daugavpilij ir gana labi resursi projekta īstenošanai.

Atzinīgi novērtējis projektu arī Satiksmes ministrs Tālis Linkaits, kurš piektdien oficiālās vizītes laikā tikās ar Daugavpils domes vadību, apmeklēja akciju sabiedrību “Daugavpils satiksme”, un apsprieda transporta infrastruktūras attīstību mūsu pilsētā, akcentējot arī lidostas būvniecības jautājumu.

Daugavpils pašvaldība tikmēr turpina dialogu ar atbildīgajām ministrijām, lai panāktu produktīvu projekta virzību, paralēli sagatavojot visu nepieciešamo dokumentāciju, lai pozitīva lēmuma gadījumā varētu savlaicīgi uzsākt iepirkumu procedūras projektēšanai un būvniecībai.

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru