Intervijas

23 oktobris

Vārda dienas:
Daina, Dainida, Dainis

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Ceturtdiena
Diena
13 .. 15 C
Vakars
13 .. 15 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Piektdiena
Nakts
11 .. 13 C
Rīts
10 .. 12 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 18. septembris 2020 | 17:36

Eksperti noteiks iedzīvotājiem nodarīto kaitējumu sakarā ar ceļa pārvada būvniecību

Daugavpils domes deputāti vienbalsīgi nolēma piešķirt līdzekļus ekspertīzēm, lai noteiktu gaisa piesārņojuma un insolācijas (aptumšošanas) līmeni mājām Smilšu ielā, kas atrodas ceļa pārvada tuvumā. Šīs pārbaudes jāveic, lai precīzi noteiktu iespējamo kaitējumu iedzīvotājiem un atbilstošās naudas kompensācijas summu. Joprojām turpinās iepirkums skaņas izolācijas normu pārbaudei.

Gaisa, māju aptumšošanas un trokšņa līmeņa analīzes būs veiktas konkrētās adresēs, tādējādi kaitējuma novērtējums tiks aprēķināts individuāli.

Tikmēr estakādi veiksmīgi izmanto gan vieglās, gan kravas automašīnas, un gājēji - nekādas funkcionālas problēmas nav novērotas. Pieņemot objektu ekspluatācijā, Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) rūpīgi pārbaudīja visus ceļa pārvada elementus, kā arī izpētīja visu šī projekta dokumentāciju. Jāatzīmē, ka tiltam vistuvāko māju iedzīvotājiem par šo vērienīgo projektu bija paziņots pirms daudziem gadiem – notika gan sabiedriskā apspriešana, gan citas informatīvās aktivitātes.

Normāli pilsētnieku dzīves apstākļi ir Daugavpils pašvaldības prioritāte, tāpēc pilsētas domes speciālisti un pieaicinātie eksperti grasās pēc iespējas precīzāk novērtēt nodarīto kaitējumu, lai atlīdzinātu visas ar to saistītās grūtības. Šobrīd tieši zem tilta tiek apsvērtas iespējas uzstādīt videonovērošanas kameras iedzīvotāju drošībai.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru