Intervijas

20 oktobris

Vārda dienas:
Leonīda, Leonīds

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Pirmdiena
Diena
7 .. 9 C
Vakars
5 .. 7 C
Vējš
7 .. 9 m/s
Otrdiena
Nakts
3 .. 5 C
Rīts
3 .. 5 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Kultūra | 15. septembris 2020 | 12:38

Stikla un ādas priekšmetu izstāde „Tik dažādi/KOPĀ”

Jau trešdien, 16. septembrī plkst. 15.00 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā notiks izstādes „Tik dažādi/KOPĀ” atklāšana. Izstādē būs apskatāmi unikāli stikla un ādas interjera dekori no Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja krājuma.

Stikls un āda ir dažādi, savā ziņā trausli materiāli, ko izmanto ne tikai praktisku, bet arī dekoratīvu priekšmetu izgatavošanā. Izstādē „Tik dažādi/KOPĀ” apkopoti unikāli Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja krājuma stikla un ādas priekšmeti.

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejam izdevies saglabāt iespaidīgu laikmeta liecību – daļu no Līvānu stikla fabrikas kolekcijas. Izstādē skatāmi izcili stikla mākslas darbi, kurus veidojuši dažādi mākslinieki - Ludmila Safronova, Antons Gusārs, Erbs Herberts, Aīda Rotčenkova, Leons Visockis un Ināra Lāce.

Ādas priekšmetu kolekcija ilgus gadus atradusies citu dekoratīvo priekšmetu kolekciju ēnā. Izstādē būs redzami arī mākslinieku Skaidrītes Mednes, Arvalda Lūša un Benitas Linkumas darinātie grāmatu iesējumi. Apmeklētāji varēs aplūkot īpašus vāku darinājumus, kā arī dažādus citus mākslinieciskus risinājumus. Izstādē būs apskatāmas Nikolaja Saļima un Otomara Zubovska izgatavotās ādas lādītes, interjera priekšmetus, kā arī unikāls spogulis ādas ietvarā.

Stikla un ādas interjera priekšmetu izstādes „Tik dažādi/KOPĀ” atklāšana notiks jau šo trešdien, 16. septembrī plkst. 15.00. Izstāde Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā apskatāma līdz 2021. gada 25. februārim.

 

Gunta Ločmele

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja

komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste

gunta.locmele@daugavpils.lv

tālr.: 20203713, 26114003

www.dnmm.lv

Daugavpils
 

Pievienot komentāru