Intervijas

29 septembris

Vārda dienas:
Mihails, Miks, Mikus, Miķelis

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Šī nedēļa nav pati piemērotākā, lai uzsāktu jaunus projektus vai dotos ārzemju braucienos. Daudz labāk padosies labi zināmi, ierasti darbi, visdažādāko formalitāšu kārtošana, birokrātiskās lietas. Ja nepieciešams, vari apmeklēt valsts iestādes, pievērsties ar grāmatvedību, dzīves organizatorisko pusi saistītajam. Attiecību jomā tieksies pēc lielākas brīvības, nelabprāt uzņemsies jaunas saistības.

Otrdiena
Diena
16 .. 18 C
Vakars
9 .. 11 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Trešdiena
Nakts
8 .. 10 C
Rīts
11 .. 13 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 15. septembris 2020 | 12:34

Informācija bērnu ar funkcionāliem traucējumiem vecākiem

Aicinām Jūs 2020.gada 25.septembrī no plkst.12.00 līdz 15.00 iepazīties ar Latvijas Sarkanā Krusta Sociālo pakalpojumu centru “Rīta vēsma”, kas turpmāk darbosies 18.Novembra ielā 197 v.

Jūsu bērnam pēc izvēles un veselības stāvokļa iespējām tiks piedāvāti dažādi sociālās rehabilitācijas pakalpojumi Jums pieejamās dienās un laikā. Mūsu speciālistu komanda prezentēs dažādus bērnu personību attīstošas un socializāciju veicinošas individuālas kā arī nelielu grupu nodarbības. Neesam aizmirsuši arī par vecākiem, kuriem bērnu nodarbību laikā tiks piedāvātas dažādu speciālistu konsultācijas un sociālās rehabilitācijas pasākumi.

Ja Jūs nevarat ierasties tieši šajā dienā, nekas vēl nav zaudēts.

Zvaniet 26364032 un mēs vienosimies par tālāko sadarbību!

Daugavpils
 

Pievienot komentāru