Intervijas

29 septembris

Vārda dienas:
Mihails, Miks, Mikus, Miķelis

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Šonedēļ pieaugs tavas analītiskās dotības, saimnieciskās prasmes. Nav izslēgts, tiksi pamanīts no augstākstāvošo puses. Savu neapšaubāmi pierādīs tie Zivs zīmes pārstāvji, kuri saistīti ar zinātnes, tūrisma un loģistikas jomu. Pilnīgi iespējams, aktualizēsies ar nekustamo īpašumu, mantojumiem vai ģimenes biznesu saistītās lietas. Ja esi plānojis veikt kādu lielāku pirkumu, tad zini ka tam piemērotāka būs nedēļas otrā puse. Brīvdienās labprāt pavadīsi laiku vienatnē.

Otrdiena
Diena
16 .. 18 C
Vakars
9 .. 11 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Trešdiena
Nakts
8 .. 10 C
Rīts
11 .. 13 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Notikumi | 13. septembris 2020 | 22:34

Kravas vilcienos atklāj 515 000 kontrabandas cigarešu

VID

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes amatpersonas sadarbībā ar Valsts robežsardzi, veicot kravas vilcienu kontroli, novērsa 515 000 cigarešu (25 750 paciņas) kontrabandu, informēja VID. Cigaretes bija noslēptas vagonos ar akmeņogļu kravām.

Šī gada 11. septembra naktī Indras muitas kontroles punktā no Baltkrievijas iebrauca kravas vilciens, kas veda akmeņogles. Veicot skenējuma attēlu analīzi, muitas amatpersonām radās aizdomas par nelegālu preču pārvietošanu. Muitas fiziskās kontroles laikā muitnieki konstatēja, ka vienā no vagoniem virs akmeņoglēm sakrautas melnā polietilēna plēvē iepakotas kastes. Tajās atradās cigaretes "Premjer" ar Baltkrievijas Republikas akcīzes markām. Kopā tika izņemtas 270 000 cigaretes jeb 13 500 paciņas cigarešu.

Šī gada 9. septembrī Indras muitas kontroles punktā, veicot no Baltkrievijas iebraukuša kravas vilciena kontroli, sadarbībā ar Valsts robežsardzes amatpersonām tika atklātas kontrabandas cigaretes, kas arī bija noslēptas akmeņogļu kravā. Akmeņoglēs bija ieraktas kastes, kurās atradās kopumā 245 000 cigarešu "Premjer" (12 250 paciņas) ar Baltkrievijas Republikas akcīzes markām.
Valstij nenomaksāto nodokļu summa par izņemtajām cigaretēm ir vairāk nekā 82 tūkstoši eiro.

Pieņemts lēmums par administratīvā pārkāpuma procesa uzsākšanu. Lietu materiāli tiks nodoti VID Nodokļu un muitas policijas pārvaldei.

LSM 

Pievienot komentāru