Intervijas

29 septembris

Vārda dienas:
Mihails, Miks, Mikus, Miķelis

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Otrdiena
Diena
16 .. 18 C
Vakars
9 .. 11 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Trešdiena
Nakts
8 .. 10 C
Rīts
11 .. 13 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Ekonomika | 14. septembris 2020 | 00:26

Daugavpils teleoperators “DAUTKOM TV” nonāk “BALTCOM” paspārnē

Šā gada 12. augustā tika parakstīts līgums par Daugavpils televīzijas un interneta pakalpojumu sniedzēja “Dautkom TV” pāriešanu viena no Baltijā lielākajiem telekomunikāciju uzņēmuma “Baltcom” īpašumā.

Darījums stāsies spēkā pēc Konkurences padomes atļaujas saņemšanas. Komunikācija ar Konkurences padomi uzsākta 7. septembrī. Izskatīšanas process var aizņemt līdz 4 mēnešiem. Darījuma cena un citi nosacījumi ir konfidenciāli.
““Baltcom” ir priecīgs paplašināt savu darbību otrajā lielākajā pilsētā Latvijā. “Dautkom TV” klientiem – kā privātpersonām, tā arī uzņēmumiem – tas nozīmēs plašākas iespējas, tehnoloģiskus uzlabojumus un jaunus pakalpojumus, kas ir iespējams pateicoties “Baltcom” modernajai infrastruktūrai un plašam pakalpojumu klāstam”, uzsver “Baltcom” vadītājs Dmitrijs Ņikitins.
“Dautkom TV” klienti varēs sagaidīt pakalpojumu klāsta paplašinājumu un inovatīvus risinājumus. Piemēram, klientiem kļūs pieejama gudrā interaktīvā televīzija, kura ļauj pārtīt reklāmas, ierakstīt raidījumus, abonēt jaunākās filmas, kā arī skatīties televīziju ne tikai televizorā, bet arī datorā, planšetē vai mobilajā telefonā. Plānots modernizēt optisko tīklu, kā rezultātā klientiem kļūs pieejams simetrisks optiskais internets ar ātrumu līdz 1000Mbit/s.
Kā skaidroja “Dautkom TV” līdzšinējā īpašniece Jeļena Pankeviča, šā darījuma mērķis ir nodrošināt tīkla infrastruktūras modernizāciju un turpmāko attīstību, lai “Dautkom TV” klienti saņemtu kvalitatīvākus un mūsdienu prasībām atbilstošus pakalpojumus. “Mēs ļoti mīlam un rūpējamies par ikvienu savu klientu, tāpēc vēlamies, lai viņi saņem iespējami labākos pakalpojumus un servisu. Mūsdienās tehnoloģijas attīstās ļoti strauji un, lai būtu kopsolī ar laiku, iedzīvotāju un biznesu vajadzībām ir svarīgi, lai telekomunikāciju uzņēmums nemitīgi investētu attīstībā,” teica Pankeviča.
“Dautkom TV” klienti turpinās saņemt visus līdzšinējos pakalpojumus, tāpēc nav nepieciešams pārslēgt līgumus. Pašreizējās cenas un nosacījumi paliks nemainīgi, savukārt nākotnē tiks attīstīti jauni, izdevīgi un klientiem aktuāli piedāvājumi. Tiks saglabāti arī klientu centri un operatīvs tehniskais atbalsts, kas nodrošinās klientiem ierasto servisu.
Ja klientiem ir jautājumi vai neskaidrības saistībā ar šo, tad “Dautkom TV” aicina vērsties klientu apkalpošanas centrā vai sazināties ar uzņēmumu telefoniski vai e-pastā. Kontaktinformācija ir pieejama dautkom.lv mājas lapā.
Šobrīd “Dautkom TV” piedāvā saviem abonentiem vairāk nekā 130 digitālās televīzijas kanālus, tostarp HD kvalitātē, kā arī ātrgaitas optisko un radio internetu. Kopējais “Dautkom TV” pazemes komunikāciju garums ir vairāk nekā 100 km. 2019. gadā “Dautkom TV” apgrozījums bija 3 708 544 eiro.
Darījuma vadošais finanšu konsultants pārdevējiem bija “Superia Corporate Finance”. Darījuma juridiskās konsultācijas pārdevējiem sniedza advokātu birojs “Glimstedt”.
Darījuma juridisko atbalstu pircējam nodrošināja zvērināta advokāte Tīna Lūse un objekta juridisko pārbaudi veica zvērinātu advokātu birojs “Fort”.


Par Baltcom
“Baltcom” ir dibināts 1991. gadā un ir otrs lielākais interneta un televīzijas pakalpojumu sniedzējs Latvijā. “Baltcom” ir Latvijas telekomunikāciju nozares pionieris, kurš izmanto mūsdienīgus tehnoloģiskos risinājumus, lai nodrošinātu saviem klientiem kvalitatīvus pakalpojumus. Uzņēmums piedāvā optisko internetu, interaktīvo televīziju, digitālo televīziju, mājas telefonu un elektrību. 2020. gadā “Baltcom” kļuva par SIA “BITE Latvija” meitas uzņēmumu, tādā veidā pievienojoties “Bites Grupai”.
 

Preses relīze

Pievienot komentāru