Intervijas

24 septembris

Vārda dienas:
Agris, Agrita

Horoskopi

Vēzis
22. jūnijs
- 22. jūlijs

Nedēļas sākumā svarīgi pēc iespējas precīzāk ievērot augstākstāvošo norādes, neizrādīt neapmierinātību ar priekšniecības lēmumiem. Iespējams, tiksi mudināts apgūt jaunas iemaņas, lai varētu uzņemties atbildīgākus pienākumus. Sākot ar nedēļas vidu, var pieaugt interese par garīgajām lietām, reliģiju. Nav izslēgts, kāds Vēža zīmes pārstāvis nolems apmeklēt astrologu vai gaišreģi. Nedēļas izskaņā tavu prātu pilnībā nodarbinās mājas dzīvē notiekošais.

Ceturtdiena
Diena
21 .. 23 C
Vakars
17 .. 19 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Piektdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
13 .. 15 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Kultūra | 3. septembris 2020 | 23:00

Ar Baltkrievu kultūras dienām tiks atvērta jauna radošā sezona

Sestdien, 2020.gada 5.septembrī plkst.14.00 Vienības nama koncertzālē Baltkrievu kultūras dienu Daugavpilī ietvaros Baltkrievu kultūras centrs (BKC) sadarbībā ar biedrību “Uzdim” ar svētku koncertu, veltītu deju ansambļa “Ļanok” 20 gadadienai, atvērs jauno radošo sezonu.

Svētku koncertā ņems dalību visi BKC radošie kolektīvi: baltkrievu tautas dziesmu ansamblis “Kupaļinka”, kora kapella “Spadčina”, vokālais ansamblis “Praļeski”, bērnu studija “Skārbnīca”; krievu, poļu un ukraiņu kultūras centru kolektīvi. Bet svarīgāko vietu šajā koncertā ieņems deju ansambļa “Ļanok” priekšnesumi, kurš šogad svin savu 20. jubileju.

Šajā neparastajā laikā aicinām pilsētniekus uz svētku pasākumu, lai no kolorītajām baltkrievu dziesmām, spilgtajām un dzirkstošām dejām saņemtu laba noskaņojuma un pozitīvisma lādiņu.

Gaidām jūs plkst.14.00 Vienības nama koncertzālē, Daugavpilī, Rīgas ielā 22a. Ieeja bezmaksas. Vietu skaits ir ierobežots: jāievēro sociālā distance un sanitārās normas (roku dezinfekcija).

Pasākuma laikā tiks veikts foto un video ieraksts.
Tiekamies svētkos!
 

Baltkrievu kultūras centrs

Pievienot komentāru