Intervijas

24 septembris

Vārda dienas:
Agris, Agrita

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Ceturtdiena
Diena
21 .. 23 C
Vakars
17 .. 19 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Piektdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
13 .. 15 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 31. augusts 2020 | 23:19

Drīzuma tiks uzsākta jaunas promenādes būvniecība pie Daugavpils cietokšņa

lcb

27. augustā notika pirmā būvniecības sanāksme par jaunas promenādes izbūvi pie Daugavpils cietokšņa Daugavas ielā. Saskaņā ar projektu, šeit jāizveido gandrīz kilometru garu gājēju atpūtas zonu pie upes, kas stiepsies no dzelzceļa tilta līdz bijušajam futbola stadionam.

Šis projekts tiek īstenots kopā ar Kultūras ministriju un ietver arī lielās cietokšņa inženieru arsenāla ēkas atjaunošanu. Lielāko daļu finansējuma promenādei nodrošina Eiropas Reģionālās attīstības fonds. Atkarībā no laika apstākļiem, darbus plāno pabeigt 9-12 mēnešu laikā, tas ir, aptuveni līdz nākamā gada rudenim.

Konceptuāli promenāde pie Daugavpils cietokšņa kļūs par turpinājumu promenādei Bruģu ielā. Starp tām gar dambi ierīkots ērts gājēju un velosipēdistu celiņš pa Daugavas ielu. Jaunajā promenāde būs uzstādītas cietas dzelzsbetona konstrukcijas, soliņi, krasta nocietinājumi un kāpnes, kas vedīs pie ūdens. Projekta ietvaros tiks ņemti vērā upes ledus iešanas un plūdu faktori.

Vienlaikus ar promenādes būvniecību, būs jāsalabo vēsturiskās slūžas un akas pie cietokšņa, kā arī tā vieta, kur ūdens no aizsarggrāvja tika novadīts tieši Daugavā. Šie un citi darbi ļaus paplašināt Daugavpils cietokšņa tūrisma kompleksu, tādā veidā labvēlīgi ietekmējot tūristu plūsmu nākotnē.

Pievienot komentāru