Lielā politika

Partijas saraksti saņēma numurus uz pašvaldības vēlēšanām-2021

2021.gada 12.aprīlī Daugavpilī notika Daugavpils pilsētas domes deputātu ka ...

Konkurence vēlēšanās Daugavpilī, 10 kandidāti uz mandātu, rajonā - 5

2021.gadā, salīdzinot ar 2017.gada pašvaldību vēlēšanām, ir samazinājusies ...

Intervijas

19 aprīlis

Vārda dienas:
Vēsma, Fanija

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Ja vēlies mierīgi sadzīvot ar apkārtējiem, tad noteikti atturies no vēlmes pamācīt līdzgaitniekus pareizai dzīvei. Vēlamāk pievērst uzmanību paša nebūšanām, izrādīt centienus sakārtot mīlas lauciņā notiekošo. Tev šonedēļ daudz labāk padosies individuālas aktivitātes nevis kolektīvs darbs. Sevišķi labi spēsi apliecināt tie Auni, kuri saistīti ar dzīves radošo pusi, strādā reklāmas, mārketinga lauciņā.

Svētdiena
Diena
15 .. 17 C
Vakars
9 .. 11 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Pirmdiena
Nakts
4 .. 6 C
Rīts
7 .. 9 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Pasaulē | 31. augusts 2020 | 22:12

Latvijai nevēlamu personu sarakstā iekļauj 30 Baltkrievijas pilsoņus

Delfi

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV) iekļāvis 30 Baltkrievijas pilsoņus Latvijai nevēlamu personu sarakstā, informēja Ārlietu ministrijā.

Pamatojoties uz Ministru kabinetā lemto, kā arī koordinējot ar Igaunijas un Lietuvas Ārlietu ministrijām, Latvijas ārlietu ministrs Rinkēvičs ir pieņēmis lēmumu uz nenoteiktu laiku noteikt ieceļošanas aizliegumu Latvijā 30 Baltkrievijas pilsoņiem.

Tostarp amatpersonām no Baltkrievijas Prezidenta administrācijas, Prezidenta lietu pārvaldes, Centrālās vēlēšanu komisijas, Iekšlietu ministrijas, Tieslietu ministrijas, Ģenerālprokuratūras, Valsts drošības komitejas, Izmeklēšanas komitejas, Drošības padomes, Valsts kontroles komitejas un Minskas pilsētas Izpildkomitejas.

Kā klāstīja ĀM, sarakstā iekļautās personas ar savu rīcību ir organizējušas un atbalstījušas 9. augusta prezidenta vēlēšanu viltošanu un atbalstījušas tām sekojošo miermīlīgo protestu vardarbīgo apspiešanu.

Ministra lēmums pieņemts saskaņā ar Imigrācijas likuma 61. panta otro daļu.

"Latvija stingri nosoda 9. augusta prezidenta vēlēšanu viltošanu, miermīlīgo protestētāju piekaušanu un represijas pret žurnālistiem un aktīvistiem Baltkrievijā. Ar šo soli mēs demonstrējam stingru signālu, ka šādas darbības Latvijai nav pieņemamas un atbildīgie nav vēlamas personas Latvijā. Aicinām arī Eiropas Savienību nekavēties ar līdzīgu lēmumu pieņemšanu," uzsvēra ārlietu ministrs Rinkēvičs.

Latvijai nevēlamo personu sarakstā tiek iekļautas šādas amatpersonas: Aleksandrs Lukašenko; Viktors Lukašenko; Igors Sergejenko; Makisms Riženkovs; Olga Čupris; Dmitrijs Krutojs; Genādijs Bogdans; Lidija Jermošina; Vadims Ipatovs; Jeļena Dmuhailo; Svetlana Kacubo; Igors Pliševskis; Oļegs Sliževskis; Irina Celikoveca; Valērijs Vakuļčiks; Ivans Terteļs; Ivans Noskevičs; Aleksandrs Koņuks; Jurijs Karājevs.

Tāpat sarakstā iekļauti: Genādijs Kazakēvičs; Aleksandrs Barsukovs; Sergejs Homenko; Jurijs Nazarenko; Romāns Meļņiks; Ivans Kubrakovs; Oļegs Šabliko; Andrejs Ravkovs; Aleksejs Volkovs; Sergejs Azemša un Andrejs Smaļs.

Vēstīts, ka Baltkrievijā joprojām nerimst protesti pret 9. augustā notikušo prezidenta vēlēšanu viltošanu un autoritāro prezidentu Aleksandru Lukašenko, kas bieži pārauguši protestētāju sadursmēs ar drošības spēkiem. Protestu gaitā tūkstošiem cilvēku aizturēti, vairāki simti ievainoti. Daudzu valsts uzņēmumu strādnieki streiko.

Saskaņā ar oficiālajiem rezultātiem vēlēšanās Lukašenko, kas ir pie varas kopš 1994. gada, ieguvis 80,1% balsu, bet opozīcijas kandidāte Svetlana Tihanovska - 10,1%, taču opozīcija uzskata, ka vēlēšanu rezultāti ir viltoti un vēlēšanās pārliecinoši uzvarējusi Tihanovska. Arī Eiropas Savienība vēlēšanu rezultātus neatzīst.

Delfi

Komentāri:

10. marts 2021 13:04 - Alisa

❤️ ︍С­­­E­­­K­­С З­­н­­­а­к­o­­­м­c­т­­­в­a: Бe­с­­пл­­aт­­­но, Ан­oн­им­­нo, б­ез Ш­­­лю­­­x и cо­дe­­ржа­­­нoк, все фo­­­тк­и рeа­­льн­­ые, а дeвки Б­eзо­­­тк­aзн­ые. Вo­т сa­й­­т —­­ W­­W­W­­.­­­L­­­V­1­­­7­.­C­­­L­­U­­­B

Pievienot komentāru {1}