Lielā politika

Partijas saraksti saņēma numurus uz pašvaldības vēlēšanām-2021

2021.gada 12.aprīlī Daugavpilī notika Daugavpils pilsētas domes deputātu ka ...

Konkurence vēlēšanās Daugavpilī, 10 kandidāti uz mandātu, rajonā - 5

2021.gadā, salīdzinot ar 2017.gada pašvaldību vēlēšanām, ir samazinājusies ...

Intervijas

19 aprīlis

Vārda dienas:
Vēsma, Fanija

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Šī nedēļa nav pati piemērotākā, lai uzsāktu jaunus projektus vai dotos ārzemju braucienos. Daudz labāk padosies labi zināmi, ierasti darbi, visdažādāko formalitāšu kārtošana, birokrātiskās lietas. Ja nepieciešams, vari apmeklēt valsts iestādes, pievērsties ar grāmatvedību, dzīves organizatorisko pusi saistītajam. Attiecību jomā tieksies pēc lielākas brīvības, nelabprāt uzņemsies jaunas saistības.

Svētdiena
Diena
15 .. 17 C
Vakars
9 .. 11 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Pirmdiena
Nakts
4 .. 6 C
Rīts
7 .. 9 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Latvija | 19. augusts 2020 | 19:40

Brīvdienas būs siltas, bet biežāk līs; nākamnedēļ kļūs vēsāks

D-fakti.lv

Nedēļas nogalē laiks Latvijā saglabāsies silts, taču biežāk gaidāms lietus, liecina prognozes.

Vēl ceturtdien un piektdien valdīs saulains laiks un pa kādam lietus un negaisa mākonim izveidosies tikai vietām, tie būs lokāli un sausumu būtiski nemazinās, arī vējš joprojām lēns un mainīga virziena. Gaisa temperatūra pēcpusdienās sasniegs +20..+25 grādus, ceturtdien vietām Kurzemē līdz +27 grādiem.

Brīvdienās jūtamāks kļūs dienvidu, dienvidrietumu vējš, ar to pie mums ieplūdīs mitrāks gaiss. Biežāk un plašāk veidosies lietus mākoņi, tomēr sestdiena vēl lielākajā valsts daļā būs saulaina, vairāk līs sestdienas vakarpusē un naktī uz svētdienu Kurzemē un valsts centrālajā daļā, bet svētdienas gaitā - Latvijas austrumos.

Maksimālā gaisa temperatūra brīvdienu pēcpusdienās joprojām būs ap +20..+25 grādiem, bet naktis kļūs siltākas - svētdienas naktī temperatūra nenoslīdēs zemāk par +14..+19 grādiem.

Nākamnedēļ laiks būs nepastāvīgāks, biežāk līs un pastiprināsies vējš, arī gaisa temperatūra slīdēs uz leju un pēcpusdienās būs pārsvarā ap +20 grādiem.

Aizvadītajos divos mēnešos kopš vasaras saulgriežiem dienas garums samazinājies par aptuveni trīs stundām, bet nākamā mēneša laikā - līdz septembra vidum diena saīsināsies vēl aptuveni divreiz straujāk - jo šī mēneša laikā diena kļūs vēl par apmēram trim stundām īsāka.

LSM

Pievienot komentāru {1}