Intervijas

29 septembris

Vārda dienas:
Mihails, Miks, Mikus, Miķelis

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Šī nedēļa nav pati piemērotākā, lai uzsāktu jaunus projektus vai dotos ārzemju braucienos. Daudz labāk padosies labi zināmi, ierasti darbi, visdažādāko formalitāšu kārtošana, birokrātiskās lietas. Ja nepieciešams, vari apmeklēt valsts iestādes, pievērsties ar grāmatvedību, dzīves organizatorisko pusi saistītajam. Attiecību jomā tieksies pēc lielākas brīvības, nelabprāt uzņemsies jaunas saistības.

Otrdiena
Diena
16 .. 18 C
Vakars
9 .. 11 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Trešdiena
Nakts
8 .. 10 C
Rīts
11 .. 13 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Ekonomika | 9. augusts 2020 | 22:13

Daugavpilī attīsta ēdamo suvenīru ideju

Daugavpils.lv

Daugavpils pašvaldība plāno atgriezties pie idejas par produktiem ar pilsētas simboliku, kas varētu spēlēt "ēdama zīmola" lomu un kļūt par brīnišķīgām dāvanām vai suvenīriem gan Daugavpils viesiem, gan vietējiem iedzīvotājiem. Pirmie no šiem produktiem būs saldumi – piparkūkas ar simboliem, kuras radījuši SIA «Vilna» meistari un privātā konditore Anita Druze (tortetka.lv).

Izmēģināt jaunos “saldos simbolus” būs iespējams gan tuvākajos pilsētas pasākumos, piemēram, Sestdienu vakaros Dubrovina parkā, gan Tūrisma informācijas centrā (Rīgas iela, 22). Savukārt ar saviem priekšlikumiem par iespējamo zīmola produktu var sazināties ar Daugavpils domes Biznesa attīstības nodaļu (29445490, edvards.sargsjans@daugavpils.lv).

Jāatzīmē, ka kādreiz Daugavpilī bija vesela uzņēmumu grupa, kas nodarbojās ar produktu radīšanu ar pilsētas simboliku, ieskaitot alkoholiskos dzērienus. Tagad plānots atjaunot šo tradīciju, piesaistot šai idejai arvien vairāk uzņēmēju, ieskaitot tos, kuri bija uzvarējuši pašvaldības grantu programmā “Impulss” vai tikai plāno tai pieteikties.

Pagaidām ēdamo suvenīru ideja tikai sāk realizēties, tāpēc pilsētnieki tiek aicināti paust savu viedokli gan par esošajiem izstrādājumiem, gan par to, kā mūsu pilsētā joprojām trūkst.

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru