Intervijas

29 septembris

Vārda dienas:
Mihails, Miks, Mikus, Miķelis

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Interesanta un aizraujoša nedēļa. Vienīgais, kas var likt zināmus šķēršļus panākumiem, ir tavs slinkums un nevēlēšanās mainīt kaut ko savā ikdienā. Ja pārvarēsi minēto problēmu, tad ātri vien spēsi sasniegt pavisam citu dzīves kvalitāti. Zvaigznes iesaka mācīties ne tikai no savām, bet arī citu kļūdām, kā arī rūpīgāk ieklausīties dzīves pieredzējušāku tuvinieku padomos. Nedēļa nogalē var rasties iespēja iesaistīties kādā aizraujošā piedzīvojumā.

Otrdiena
Diena
16 .. 18 C
Vakars
9 .. 11 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Trešdiena
Nakts
8 .. 10 C
Rīts
11 .. 13 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Kultūra | 4. augusts 2020 | 21:17

Daugavpilī var notikt itāļu dziesmu konkurss

3. augustā Daugavpils domē notika domes priekšsēdētāja Igora Prelatova tikšanās ar itāļu producentu un muzikālo pasākumu rīkotāju Mario Scava, kurš ierosināja organizēt mūsu pilsētā jauno talantu konkursu “Io Talent Europe”.

Šo projektu plāno īstenot vairākās Latvijas pilsētās ar finansiālu atbalstu no Itālijas vēstniecības Latvijā. Ja pašreizējais konkursa organizēšanas plāns tiks īstenots dzīvē, tad šis pasākums notiks Daugavpilī, Liepājā un Rīgā.

Producents Mario Skava jau vairākus gadus nodarbojas ar jauno vokālo talantu meklēšanu dažādās Eiropas valstīs. Latvijā viņš cer organizēt vairākas konkursa kārtas, kuru uzvarētājs dosies uz itāļu dziesmu festivālu Sanremo. Svarīgs šī konkursa nosacījums ir tas, ka starp dziesmām latviešu/krievu valodās izpildītājam ir jāsagatavo arī itāļu dziesmas priekšnesums.

No Daugavpils pašvaldības puses finansiāls atbalsts nav nepieciešams - tikai vietas nodrošināšana konkursam un palīdzība mārketingā, informācijas izplatīšanā. Ja šo iniciatīvu neapturēs Covid-19 pandēmija, Daugavpilī šis konkurss var notikt šā gada novembrī/decembrī. Tuvākajā laikā domes priekšsēdētājs Igors Prelatovs plāno apmeklēt Itālijas vēstniecību Latvijā, lai vienotos par šī pasākuma rīkošanu.

Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru