Intervijas

21 janvāris

Vārda dienas:
Agnese, Agnija, Agne

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Zvaigznes iesaka nedaudz kritiskāk izvērtēt sadarbības partneru piedāvājumus, tā kā tie var izrādīties ne līdz galam pārdomāti, slēpt sevī zemūdens akmeņus. Pareizāk rīkosies tie Lauvas zīmes pārstāvji, kuri pieturēsies pie labi zināmām, pārbaudītām vērtībām un atturēsies no nevajadzīgiem eksperimentiem. Finansiālajā plānā nav izslēgti negaidīti pavērsieni, proti, vari saskarties gan ar pēkšņiem izdevumiem, gan tikt pat negaidītām iespējām papildus nopelnīt.

Ceturtdiena
Diena
2 .. 4 C
Vakars
1 .. 3 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Piektdiena
Nakts
.. 2 C
Rīts
.. -2 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Kultūra | 4. augusts 2020 | 21:17

Daugavpilī var notikt itāļu dziesmu konkurss

3. augustā Daugavpils domē notika domes priekšsēdētāja Igora Prelatova tikšanās ar itāļu producentu un muzikālo pasākumu rīkotāju Mario Scava, kurš ierosināja organizēt mūsu pilsētā jauno talantu konkursu “Io Talent Europe”.

Šo projektu plāno īstenot vairākās Latvijas pilsētās ar finansiālu atbalstu no Itālijas vēstniecības Latvijā. Ja pašreizējais konkursa organizēšanas plāns tiks īstenots dzīvē, tad šis pasākums notiks Daugavpilī, Liepājā un Rīgā.

Producents Mario Skava jau vairākus gadus nodarbojas ar jauno vokālo talantu meklēšanu dažādās Eiropas valstīs. Latvijā viņš cer organizēt vairākas konkursa kārtas, kuru uzvarētājs dosies uz itāļu dziesmu festivālu Sanremo. Svarīgs šī konkursa nosacījums ir tas, ka starp dziesmām latviešu/krievu valodās izpildītājam ir jāsagatavo arī itāļu dziesmas priekšnesums.

No Daugavpils pašvaldības puses finansiāls atbalsts nav nepieciešams - tikai vietas nodrošināšana konkursam un palīdzība mārketingā, informācijas izplatīšanā. Ja šo iniciatīvu neapturēs Covid-19 pandēmija, Daugavpilī šis konkurss var notikt šā gada novembrī/decembrī. Tuvākajā laikā domes priekšsēdētājs Igors Prelatovs plāno apmeklēt Itālijas vēstniecību Latvijā, lai vienotos par šī pasākuma rīkošanu.

Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru