Intervijas

13 augusts

Vārda dienas:
Elvīra, Rēzija, Velga

Horoskopi

Vēzis
22. jūnijs
- 22. jūlijs

Nedēļas sākumā svarīgi pēc iespējas precīzāk ievērot augstākstāvošo norādes, neizrādīt neapmierinātību ar priekšniecības lēmumiem. Iespējams, tiksi mudināts apgūt jaunas iemaņas, lai varētu uzņemties atbildīgākus pienākumus. Sākot ar nedēļas vidu, var pieaugt interese par garīgajām lietām, reliģiju. Nav izslēgts, kāds Vēža zīmes pārstāvis nolems apmeklēt astrologu vai gaišreģi. Nedēļas izskaņā tavu prātu pilnībā nodarbinās mājas dzīvē notiekošais.

Ceturtdiena
Diena
17 .. 19 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Piektdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
15 .. 17 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 29. jūlijs 2020 | 21:47

Jauns DDzKSU pakalpojums - jumta seguma remonts ar poliuretānu

Daugavpils dzīvojamais fonds pastāvīgi noveco, un tam nepieciešama rūpīga uzmanība un apkope. Lielākā daļa ēku un to jumtu ir sliktā stāvoklī, par ko Daugavpils dzīvokļu un komunālās saimniecības uzņēmums pastāvīgi saņem daudz sūdzību un remonta pieprasījumu. Bet tagad tikt galā ar šo problēmu būs vieglāk pateicoties jaunam tehnoloģiskam risinājumam - poliuretāna pielietojumam.

Šobrīd Daugavpilī šo materiālu gatavo uzklāt uz jumtu Lielā Dārzu ielā, 3. Darbus veic privāts uzņēmums, kurš veiks to pēc iedzīvotāju pasūtījuma. Mājas augšdaļa tiek rūpīgi notīrīta un sagatavota grunts uzklāšanai, pēc tam pārklājot daudzslāņu poliuretāna segumu. Šī tehnoloģija jau sen tiek izmantota daudzās Latvijas pilsētās, tāpēc, izmantojot Rīgas, Jēkabpils un Rēzeknes pieredzi, DDzKSU gatavojas pielietot to arī mūsu pilsētā.

Kopumā poliuretāna uzklāšanas process ilgst ne vairāk kā vienu-pusotru mēnesi, kas ir daudz reizes ātrāk nekā parasto bitumena pārklājumu uzklāšana. Tas ir saistīts arī ar vienkāršāku birokrātisko procedūru, jo šādam jumta remontam nav nepieciešams atsevišķs projekts. Materiālam ir ilgtermiņa garantija līdz 25 gadiem (garantija darbam - līdz 5 gadiem), bet paša darba izmaksas ir trīs reizes mazākas nekā par parasto ruberoīda segumu.

DDzKSU speciālisti jau ir izgājuši darba sertifikāciju un no augusta varēs darboties, pielietojot jauno tehnoloģiju.

Daugavpils dzīvokļu un komunālās saimniecības uzņēmums atgādina, ka papildus šim jaunajam jumta atjaunošanas pakalpojumam tas joprojām piedāvā arī remonta darbus ūdens un siltuma apgādes sistēmām, elektrībai un māju aizsargapmalēm.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru