Lielā politika

Partijas saraksti saņēma numurus uz pašvaldības vēlēšanām-2021

2021.gada 12.aprīlī Daugavpilī notika Daugavpils pilsētas domes deputātu ka ... {3}

Konkurence vēlēšanās Daugavpilī, 10 kandidāti uz mandātu, rajonā - 5

2021.gadā, salīdzinot ar 2017.gada pašvaldību vēlēšanām, ir samazinājusies ...

Intervijas

18 maijs

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Interesanta un aizraujoša nedēļa. Vienīgais, kas var likt zināmus šķēršļus panākumiem, ir tavs slinkums un nevēlēšanās mainīt kaut ko savā ikdienā. Ja pārvarēsi minēto problēmu, tad ātri vien spēsi sasniegt pavisam citu dzīves kvalitāti. Zvaigznes iesaka mācīties ne tikai no savām, bet arī citu kļūdām, kā arī rūpīgāk ieklausīties dzīves pieredzējušāku tuvinieku padomos. Nedēļa nogalē var rasties iespēja iesaistīties kādā aizraujošā piedzīvojumā.

Pirmdiena
Diena
19 .. 21 C
Vakars
14 .. 16 C
Vējš
2 .. 4 m/s
Otrdiena
Nakts
12 .. 14 C
Rīts
13 .. 15 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 29. jūlijs 2020 | 21:47

Jauns DDzKSU pakalpojums - jumta seguma remonts ar poliuretānu

Daugavpils dzīvojamais fonds pastāvīgi noveco, un tam nepieciešama rūpīga uzmanība un apkope. Lielākā daļa ēku un to jumtu ir sliktā stāvoklī, par ko Daugavpils dzīvokļu un komunālās saimniecības uzņēmums pastāvīgi saņem daudz sūdzību un remonta pieprasījumu. Bet tagad tikt galā ar šo problēmu būs vieglāk pateicoties jaunam tehnoloģiskam risinājumam - poliuretāna pielietojumam.

Šobrīd Daugavpilī šo materiālu gatavo uzklāt uz jumtu Lielā Dārzu ielā, 3. Darbus veic privāts uzņēmums, kurš veiks to pēc iedzīvotāju pasūtījuma. Mājas augšdaļa tiek rūpīgi notīrīta un sagatavota grunts uzklāšanai, pēc tam pārklājot daudzslāņu poliuretāna segumu. Šī tehnoloģija jau sen tiek izmantota daudzās Latvijas pilsētās, tāpēc, izmantojot Rīgas, Jēkabpils un Rēzeknes pieredzi, DDzKSU gatavojas pielietot to arī mūsu pilsētā.

Kopumā poliuretāna uzklāšanas process ilgst ne vairāk kā vienu-pusotru mēnesi, kas ir daudz reizes ātrāk nekā parasto bitumena pārklājumu uzklāšana. Tas ir saistīts arī ar vienkāršāku birokrātisko procedūru, jo šādam jumta remontam nav nepieciešams atsevišķs projekts. Materiālam ir ilgtermiņa garantija līdz 25 gadiem (garantija darbam - līdz 5 gadiem), bet paša darba izmaksas ir trīs reizes mazākas nekā par parasto ruberoīda segumu.

DDzKSU speciālisti jau ir izgājuši darba sertifikāciju un no augusta varēs darboties, pielietojot jauno tehnoloģiju.

Daugavpils dzīvokļu un komunālās saimniecības uzņēmums atgādina, ka papildus šim jaunajam jumta atjaunošanas pakalpojumam tas joprojām piedāvā arī remonta darbus ūdens un siltuma apgādes sistēmām, elektrībai un māju aizsargapmalēm.

Daugavpils
 

Komentāri:

10. marts 2021 13:09 - Alisa

❤️ ︍С­­E­­­K­­­С З­­­н­­­а­­­к­­o­м­­c­т­­в­­­a: Бe­­с­­пл­aт­­но, Ан­­oн­­им­нo, б­­­ез Ш­лю­­x и cо­­дe­­­ржа­­­нoк, все фo­тк­­и рeа­­­льн­ые, а дeвки Б­­­eзо­­­тк­­aзн­­­ые. Вo­­т сa­­­й­т —­­ W­­­W­­W­­­.­­­L­­V­­­1­­­7­.­­­C­­­L­­U­­B

Pievienot komentāru {1}