Intervijas

30 novembris

Vārda dienas:
Andrejs, Andrievs, Andris

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Svētdiena
Diena
.. 2 C
Vakars
-1 .. 1 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Pirmdiena
Nakts
-1 .. 1 C
Rīts
.. -2 C
Vējš
.. 2 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 29. jūlijs 2020 | 21:47

Jauns DDzKSU pakalpojums - jumta seguma remonts ar poliuretānu

Daugavpils dzīvojamais fonds pastāvīgi noveco, un tam nepieciešama rūpīga uzmanība un apkope. Lielākā daļa ēku un to jumtu ir sliktā stāvoklī, par ko Daugavpils dzīvokļu un komunālās saimniecības uzņēmums pastāvīgi saņem daudz sūdzību un remonta pieprasījumu. Bet tagad tikt galā ar šo problēmu būs vieglāk pateicoties jaunam tehnoloģiskam risinājumam - poliuretāna pielietojumam.

Šobrīd Daugavpilī šo materiālu gatavo uzklāt uz jumtu Lielā Dārzu ielā, 3. Darbus veic privāts uzņēmums, kurš veiks to pēc iedzīvotāju pasūtījuma. Mājas augšdaļa tiek rūpīgi notīrīta un sagatavota grunts uzklāšanai, pēc tam pārklājot daudzslāņu poliuretāna segumu. Šī tehnoloģija jau sen tiek izmantota daudzās Latvijas pilsētās, tāpēc, izmantojot Rīgas, Jēkabpils un Rēzeknes pieredzi, DDzKSU gatavojas pielietot to arī mūsu pilsētā.

Kopumā poliuretāna uzklāšanas process ilgst ne vairāk kā vienu-pusotru mēnesi, kas ir daudz reizes ātrāk nekā parasto bitumena pārklājumu uzklāšana. Tas ir saistīts arī ar vienkāršāku birokrātisko procedūru, jo šādam jumta remontam nav nepieciešams atsevišķs projekts. Materiālam ir ilgtermiņa garantija līdz 25 gadiem (garantija darbam - līdz 5 gadiem), bet paša darba izmaksas ir trīs reizes mazākas nekā par parasto ruberoīda segumu.

DDzKSU speciālisti jau ir izgājuši darba sertifikāciju un no augusta varēs darboties, pielietojot jauno tehnoloģiju.

Daugavpils dzīvokļu un komunālās saimniecības uzņēmums atgādina, ka papildus šim jaunajam jumta atjaunošanas pakalpojumam tas joprojām piedāvā arī remonta darbus ūdens un siltuma apgādes sistēmām, elektrībai un māju aizsargapmalēm.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru