Intervijas

9 augusts

Vārda dienas:
Genoveva, Madara

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Šonedēļ pieaugs tavas analītiskās dotības, saimnieciskās prasmes. Nav izslēgts, tiksi pamanīts no augstākstāvošo puses. Savu neapšaubāmi pierādīs tie Zivs zīmes pārstāvji, kuri saistīti ar zinātnes, tūrisma un loģistikas jomu. Pilnīgi iespējams, aktualizēsies ar nekustamo īpašumu, mantojumiem vai ģimenes biznesu saistītās lietas. Ja esi plānojis veikt kādu lielāku pirkumu, tad zini ka tam piemērotāka būs nedēļas otrā puse. Brīvdienās labprāt pavadīsi laiku vienatnē.

Sestdiena
Diena
22 .. 24 C
Vakars
20 .. 22 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Svētdiena
Nakts
16 .. 18 C
Rīts
20 .. 22 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Notikumi | 23. jūlijs 2020 | 18:47

VID auto riteņos un vilcienā uziet 128 000 kontrabandas smēķu

VID

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvalde, veicot kontroles pasākumus uz valsts robežas ar Krieviju un Baltkrieviju, novērsa 128 000 cigarešu un 3050 gramu karsējamās tabakas kontrabandu, portāls “Delfi” uzzināja VID.

17. jūlijā Grebņevas muitas kontroles punkta (MKP) amatpersonām, veicot no Krievijas iebraukuša kravas transportlīdzekļa skenējuma attēlu analīzi, radās aizdomas par nedeklarētām precēm puspiekabes rezerves ritenī. Padziļinātās kontroles laikā, noņemot riepu no diska, muitnieki atklāja, ka riepā ir noslēptas 1320 paciņas cigarešu "Camel" ar Kazahstānas akcīzes markām.

Turpinot kontroli, muitnieki konstatēja, ka kontrabandas cigaretes ir noslēptas vēl divos rezerves riteņos. Tajos atradās 2270 paciņas cigarešu "Marlboro" un "Kiss" bez akcīzes markām, 500 paciņas cigarešu "Kent" ar Baltkrievijas akcīzes markām un 10 paciņas cigarešu "Kiss Menthol" ar Krievijas akcīzes markām. Papildus tika atklāti arī vairāki iepakojumi karsējamās tabakas "Heets" bez akcīzes markām.

Slēpjot kontrabandas preces rezerves riteņos, tika mēģināts nelegāli ievest Latvijā kopā 82 000 cigarešu (4100 paciņas cigarešu) un 3050 gramus karsējamās tabakas.

Tajā pašā dienā Indras MKP, veicot no Baltkrievijas iebraukuša kravas vilciena kontroli, muitas kinologs ar darba suni atklāja, ka kāda vagona augšējās daļas konstrukcijā noslēpti 46 000 cigarešu "Premjer" un "NZ" ar Baltkrievijas akcīzes markām.

Abos gadījumos pieņemti lēmumi par administratīvā pārkāpuma procesa uzsākšanu. Lietas materiāli par Grebņevas MKP atklāto pārkāpumu nodoti VID Nodokļu un muitas policijas pārvaldei lēmuma pieņemšanai par kriminālprocesa uzsākšanu.

Delfi

Pievienot komentāru