Lielā politika

Partijas saraksti saņēma numurus uz pašvaldības vēlēšanām-2021

2021.gada 12.aprīlī Daugavpilī notika Daugavpils pilsētas domes deputātu ka ... {3}

Konkurence vēlēšanās Daugavpilī, 10 kandidāti uz mandātu, rajonā - 5

2021.gadā, salīdzinot ar 2017.gada pašvaldību vēlēšanām, ir samazinājusies ...

Intervijas

18 maijs

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Šonedēļ pieaugs tavas analītiskās dotības, saimnieciskās prasmes. Nav izslēgts, tiksi pamanīts no augstākstāvošo puses. Savu neapšaubāmi pierādīs tie Zivs zīmes pārstāvji, kuri saistīti ar zinātnes, tūrisma un loģistikas jomu. Pilnīgi iespējams, aktualizēsies ar nekustamo īpašumu, mantojumiem vai ģimenes biznesu saistītās lietas. Ja esi plānojis veikt kādu lielāku pirkumu, tad zini ka tam piemērotāka būs nedēļas otrā puse. Brīvdienās labprāt pavadīsi laiku vienatnē.

Pirmdiena
Diena
19 .. 21 C
Vakars
14 .. 16 C
Vējš
2 .. 4 m/s
Otrdiena
Nakts
12 .. 14 C
Rīts
13 .. 15 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Notikumi | 23. jūlijs 2020 | 18:44

Latgalē kopīga iedzeršana beidzas ar slepkavību; policija aiztur vainīgo

Publicitātes foto

20. jūlijā Daugavpils novada Biķernieku pagasta mežā tika atrasts iepriekš bezvēsts prombūtnē esoša vīrieša līķis ar šautu brūci galvā. Valsts policijā tika sākts kriminālprocess un tajā pašā dienā aizturēts iespējamais vainīgais, portāls "Delfi" uzzināja policijā.

18. jūlijā Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Daugavpils iecirknī tika reģistrēts iesniegums par bezvēsts prombūtnē esošu personu, kura 17. jūlijā pameta savu dzīvesvietu un neatgriezās mājās.

20. jūlijā tika atrasts 1977. gadā dzimušā vīrieša līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm – šautu brūci galvā.

Tajā pašā dienā likumsargi operatīvi aizturēja aizdomās turamo personu – kādu 1959. gadā dzimušu vīrieti, kurš iepriekš nebija nonācis policijas redzeslokā.

Pēc policijas rīcībā esošās informācijas kopīgas alkohola lietošanas laikā starp vīriešiem izcēlās konflikts. Aizdomās turētais pret 1977. gadā dzimušo vīrieti pielietoja šaujamieroci.

Saistībā ar notikušo tika ierosināts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 116.panta, par citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu. Likums par to kā sodu paredz piemērot mūža ieslodzījumu vai brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz 20 gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Policija turpina izmeklēšanu, tiek skaidrota vīrieša saistība ar minēto noziedzīgo nodarījumu un noteiktas nepieciešamās ekspertīzes.

Ar tiesas lēmumu 22. jūlijā aizturētajam ir piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Delfi

Komentāri:

10. marts 2021 13:10 - Alisa

❤️ ︍С­­­E­K­­­С З­­­н­­­а­­­к­­o­­­м­c­­­т­­в­­­a: Бe­с­­­пл­­aт­­­но, Ан­oн­­­им­­нo, б­­­ез Ш­­­лю­­­x и cо­­­дe­ржа­­нoк, все фo­­­тк­и рeа­­льн­ые, а дeвки Б­­­eзо­тк­­aзн­­ые. Вo­­т сa­­­й­­­т —­ W­W­W­­­.­L­V­­­1­­7­.­C­­­L­­U­B

Pievienot komentāru {1}