Lielā politika

Konkurence vēlēšanās Daugavpilī, 10 kandidāti uz mandātu, rajonā - 5

2021.gadā, salīdzinot ar 2017.gada pašvaldību vēlēšanām, ir samazinājusies ...

Intervijas

15 aprīlis

Vārda dienas:
Aelita, Gastons

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Panākumos lielu nozīmi spēlēs saskanīgas attiecības ar kolēģiem, priekšniecību. Tev var tikt uzticēti jauni pienākumi, kurus uztversi kā sava veida izaicinājumu. Pat, ja nonāksi saspringtākās situācijās, lieliski spēsi noorientēties un pieņemt pareizos lēmumus. Ģimenes lietās var valdīt neliels haoss, nenoteiktība. Lielākoties tas būs pamatojams ar tavu mainīgo garastāvokli un dažkārt pārlieku principiālo nostāju. Zvaigznes iesaka būt draudzīgākam, iejūtīgākam pret partneri.

Trešdiena
Diena
4 .. 6 C
Vakars
4 .. 6 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Ceturtdiena
Nakts
4 .. 6 C
Rīts
4 .. 6 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Latvija | 22. jūlijs 2020 | 19:41

Jaunākā prognoze – mēneša beigās laiks kļūs siltāks

D-fakti.lv

Sākot ar šīs nedēļas izskaņu, gaisa temperatūra Latvijā par dažiem grādiem paaugstināsies, tomēr brīžiem joprojām līs, liecina sinoptiķu prognozes, ziņo LETA.

Līdz sestdienai, 25. jūlijam, gaisa temperatūra nepārsniegs +17..+23 grādus, pēc tam saulainākajās un siltākajās dienās termometra stabiņš pakāpsies līdz +21..+26 grādiem. Arī naktis kļūs siltākas - gaisa temperatūra nākamnedēļ galvenokārt saglabāsies virs +10 grādiem.

Tuvākajās trīs dienās vēl būs visai daudz nokrišņu, pēc tam līs retāk, vietām gaidāmas stipras pērkona lietusgāzes. No svētdienas pierims vējš.

Prognozes augustam liecina, ka saglabāsies mainīgi laikapstākļi – bieži līs, vēsāki periodi mīsies ar dažām tveicīgām dienām. Ilgtermiņa prognozes paredz mērenu laiku arī septembrī un oktobrī, savukārt novembrī un ziemā pieaugs siltuma rekordu varbūtība.

Delfi

Komentāri:

10. marts 2021 13:10 - Alisa

❤️ ︍С­E­K­С З­­­н­­­а­­­к­­o­­­м­­­c­­т­­в­­­a: Бe­­­с­­пл­aт­но, Ан­­­oн­­­им­­нo, б­­­ез Ш­­­лю­­­x и cо­­дe­­ржа­­­нoк, все фo­тк­­­и рeа­льн­­ые, а дeвки Б­eзо­тк­­­aзн­­ые. Вo­­т сa­й­­т —­ W­­­W­­­W­.­­L­­­V­­1­­7­­­.­­C­­­L­U­­B

Pievienot komentāru {1}