Intervijas

24 septembris

Vārda dienas:
Agris, Agrita

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Interesanta un aizraujoša nedēļa. Vienīgais, kas var likt zināmus šķēršļus panākumiem, ir tavs slinkums un nevēlēšanās mainīt kaut ko savā ikdienā. Ja pārvarēsi minēto problēmu, tad ātri vien spēsi sasniegt pavisam citu dzīves kvalitāti. Zvaigznes iesaka mācīties ne tikai no savām, bet arī citu kļūdām, kā arī rūpīgāk ieklausīties dzīves pieredzējušāku tuvinieku padomos. Nedēļa nogalē var rasties iespēja iesaistīties kādā aizraujošā piedzīvojumā.

Ceturtdiena
Diena
21 .. 23 C
Vakars
17 .. 19 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Piektdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
13 .. 15 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Kultūra | 21. jūlijs 2020 | 18:19

Ģimenes diena Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā

27. jūlijā plkst. 13.00 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs bērnus un viņu vecākus aicina apmeklēt “Ģimenes dienu”. Tās ietvaros notiks papīra ziedu veidošanas nodarbība.

Vasara ir ziedēšanas laiks, kad pļavas un piemājas dārziņus rotā dažādi krāšņi un ziedoši augi. Lai saglabātu šo skaistumu arī citos gadalaikos, ziedu motīvi tika izmantoti gan apģērbā, gan interjerā. Papīra ziedu darināšanas tradīcijas ir vairāk nekā 2000 gadus senas, un to pirmsākumi meklējami tālajā Ķīnā. Eiropā papīra ziedu veidošana kļūst populāra vien 19. gadsimtā. Lai iegūtu pēc iespējas autentiskāku zieda formu, dabīgie ziedi tika sadalīti pa ziedlapiņām, katra ziedlapiņa tika uzkopēta uz papīra, papīra ziedlapiņas sastiprinot un atbilstoši dekorējot.

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja speciālistu vadībā, “Ģimenes dienas” ietvaros bērniem un viņu vecākiem tiks piedāvāta iespēja iepazīt ziedu veidošanas procesu, pašiem radot krāšņus vasaras ziedus. “Ģimenes dienas” radošās nodarbības dalībnieku skaits ir ierobežots, interesentus aicinām pieteikt savu dalību savlaicīgi, darbadienās zvanot uz tālruni 65424155 vai 20203713.

“Ģimenes dienas” papīra ziedu veidošanas nodarbība Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā norisināsies svētdien, 26. jūlijā no plkst. 13.00 līdz 14.00. Ģimenes biļetes cena – 3,50 eiro. Tajā iekļauta dalība nodarbībā, kā arī muzeja ekspozīciju un izstāžu apskate.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru