Intervijas

8 augusts

Vārda dienas:
Mudīte, Vladislava, Vladislavs

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

VĒRSIS Nevajadzētu ļaut neuzmanībai vai paviršībai radīt liekus kavēkļus. Jo īpaši piesardzīgam vajadzētu būt finansiālajos jautājumos. Saskarsmē ar apkārtējiem būsi draudzīgs un dzīvespriecīgs, kas vairos iespējas gūt jaunus paziņas, domubiedrus. Kopumā nedēļa vairāk piemērota radošu ieceru īstenošanai, kontaktu dibināšanai, dažādu kursu, semināru apmeklēšanai. Brīvdienās alksi pēc otrās pusītes sabiedrības.

Piektdiena
Diena
25 .. 27 C
Vakars
20 .. 22 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Sestdiena
Nakts
16 .. 18 C
Rīts
20 .. 22 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 13. jūlijs 2020 | 21:49

18.jūlijā LAVKA sāk jaunu sezonu ar aktuālu tēmu - (r)emigrācij

D-fakti.lv

LAVKA sāk jaunu sezonu ar aktuālu tēmu - (r)emigrāciju, jo daudziem nācās saskarties ar to, ka viņu tuvinieki vai draugi aizbrauca strādāt vai studēt uz ārzemēm. Bet pēdējā laikā ir saskatāma patīkama tendence - atgriešanās dzimtenē, tāpēc šoreiz ar saviem stāstiem uz soliņa dalīsies cilvēki, kuri atgriezās atpakaļ un nolēma realizēt sevi un savas idejas dzimtajā pilsētā un ārpus tās.

Ar savu pieredzi dalīsies:

- Anita Ozoliņa, kaķu kafejnīcas “Kotoffski” vadītāja;

- Jeļena Jonāne, “Escape Room Daugavpils” vadītāja”;

- Artjoms Abaras, grupas "Maffiz" dibinātājs/frontman;

- Juris Šadurskis, "JuRita mini zoo" īpašnieks.

LAVKA komanda aicina visus 18.jūlijā plkst.18:00 apmeklēt pasākumu Daugavpils Inovāciju centra amfiteātrī (Vienības iela 30). Ieeja brīva!

Pasākuma valodas: krievu, latviešu.

Pasākuma laikā tiks veikta foto un video filmēšana!

Lūgums apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt pasākumu, ja ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, kā arī ja ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.

“Konkurss “Remigrācijas sekmēšanas pakalpojumi pašvaldībās” tiek rīkots Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) prioritārā pasākuma 2019.-2021. gadam “Diasporas likuma normu īstenošanai (Atbalsta pasākums remigrācijas veicināšanai “Reģionālās remigrācijas koordinators”) ietvaros. Vairāk informācijas šeit.

*LAVKA – sarunu cikls uz soliņa, kas ir veltīts dažādām tēmām, par kurām neformālā gaisotnē aicinātie viesi dalās savā pieredzē.

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru