Intervijas

8 augusts

Vārda dienas:
Mudīte, Vladislava, Vladislavs

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

VĒRSIS Nevajadzētu ļaut neuzmanībai vai paviršībai radīt liekus kavēkļus. Jo īpaši piesardzīgam vajadzētu būt finansiālajos jautājumos. Saskarsmē ar apkārtējiem būsi draudzīgs un dzīvespriecīgs, kas vairos iespējas gūt jaunus paziņas, domubiedrus. Kopumā nedēļa vairāk piemērota radošu ieceru īstenošanai, kontaktu dibināšanai, dažādu kursu, semināru apmeklēšanai. Brīvdienās alksi pēc otrās pusītes sabiedrības.

Piektdiena
Diena
25 .. 27 C
Vakars
20 .. 22 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Sestdiena
Nakts
16 .. 18 C
Rīts
20 .. 22 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 13. jūlijs 2020 | 21:53

Covid-19 LFF kongresā: inficējies arī viceprezidenta amata kandidāts Šteinbergs

D-fakti.lv

Pēc Latvijas Futbola federācijas (LFF) aicinājuma veicot testu uz jaunā koronavīrusa izraisīto saslimšanu Covid-19, pozitīvs tas izrādījies Daugavpils olimpiskā centra (DOC) valdes loceklim Vladimiram Šteinbergam, aģentūrai LETA apliecināja centra vadītājs.

Šteinbergs 3. jūlijā notikušajā LFF kongresā pretendēja uz organizācijas pirmā viceprezidenta amatu. Viņš stāstīja, ka analīzes veiktas pagājušās nedēļas nogalē un, saņemot pozitīvu testa rezultātu, noorganizēta arī kontaktpersonu testēšana. Kopumā testēti aptuveni 150 cilvēki – gan DOC darbinieki, gan viņu ģimenes locekļi. Svētdien saņemtie rezultāti liecina, ka visiem pārējiem rezultāti ir negatīvi.

Mājas karantīna gan noteikta sešiem DOC biroja darbiniekiem, kuri bijuši ciešākā kontaktā ar Šteinbergu.

Arī pats DOC vadītājs ir karantīnā. Viņš atzina, ka joprojām neizjūt Covid-19 raksturīgus simptomus, un priecājas, ka analīzes veiktas operatīvi.

Pagājušās nedēļas nogalē DOC pārtrauktas tur notiekošās bērnu sporta nometnes. Taču, ņemot vērā, ka darbinieku analīzes ir negatīvas, pilsētas Sporta pārvalde varētu lemt par nometņu atjaunošanu, pieļāva Šteinbergs.

Pārējās DOC struktūras turpina darbu ierastajā režīmā.

SIA "Daugavpils olimpiskais centrs" īpašnieki ir Latvijas Olimpiskā komiteja un Daugavpils dome. "Firmas.lv" dati liecina, ka uzņēmuma apgrozījums pērn bijis 946 840 eiro, bet zaudējumi sasnieguši 468 774 eiro.

Ņemot vērā notikušo, turpmākās divas nedēļas Daugavpils domes komiteju sēdes un domes sēdes notiks attālināti. Pašvaldības iestādes un uzņēmumi turpina savu darbību.

Kā ziņots, pēc informācijas saņemšanas par Covid-19 saslimšanu Guntaram Indriksonam, kurš 3. jūlijā apmeklēja LFF kongresu un kandidēja uz valdes locekļa amatu, LFF tūlītēji organizēja gan kongresa rīkošanā iesaistīto, gan neiesaistīto LFF darbinieku testēšanu, kā arī tika veiktas pārbaudes LFF valdes locekļiem. Operatīvā kārtā veiktās šo cilvēku pārbaudes pozitīvas analīzes neatklāja.

No LFF kongresa dalībniekiem Covid-19 konstatēts kopā piecām personām, tajā skaitā Indriksonam un Šteinbergam, kuri paši atklājuši par inficēšanos.

Nedēļas nogalē LFF ziņoja, ka divos klubos konstatēti četri Covid-19 inficēšanās gadījumi. Jūrmalas "Spartaks" atklāja, ka tā administrācijā saslimušas trīs personas (Edgars Gauračs, Rihards Ivanovs un Aleksandrs Proskurņins), no kurām divas apmeklēja 3. jūlijā notikušo kongresu, bet viens saslimšanas gadījums konstatēts "Valmieras" kluba vadībā – inficējies tā viceprezidents Uldis Pūcītis.

Delfi

Pievienot komentāru