Intervijas

14 augusts

Vārda dienas:
Virma, Zelma, Zemgus

Horoskopi

Vēzis
22. jūnijs
- 22. jūlijs

Nedēļas sākumā svarīgi pēc iespējas precīzāk ievērot augstākstāvošo norādes, neizrādīt neapmierinātību ar priekšniecības lēmumiem. Iespējams, tiksi mudināts apgūt jaunas iemaņas, lai varētu uzņemties atbildīgākus pienākumus. Sākot ar nedēļas vidu, var pieaugt interese par garīgajām lietām, reliģiju. Nav izslēgts, kāds Vēža zīmes pārstāvis nolems apmeklēt astrologu vai gaišreģi. Nedēļas izskaņā tavu prātu pilnībā nodarbinās mājas dzīvē notiekošais.

Ceturtdiena
Diena
17 .. 19 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Piektdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
15 .. 17 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 9. jūlijs 2020 | 17:30

Reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļa netiek slēgta

Daugavpils reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļas 2. stāvā, kur atrodas pēcdzemdību palātas, notiks remontdarbi, tāpēc uz laiku mainīsies Dzemdību nodaļas darba kārtība.

Pēcdzemdību palātas pārvietos uz bijušajām Dzemdību nodaļas telpām, kur notikuši sagatavošanas darbi. No 13. līdz 27. jūlijam tiks pieņemtas akūtās pacientes, kurām dzemdības notiks pāris stundu laikā, pārējās grūtnieces nogādās citās ārstniecības iestādēs.

Slimnīcas darbinieki ir sazinājušies ar visām grūtniecēm, kas pieteikušās uz dzemdībām, ir sazinājušies arī ar ārstu praksēm. Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādes vedīs grūtnieces uz citām ārstniecības iestādēm, bet arī Reģionālā slimnīca neatteiks dzemdētājai konsultāciju par to, vai dzemdības būs akūtas vai nē. Ja risku nebūs, pacientes vedīs uz Preiļiem vai Jēkabpili.

Pēc 27. jūlija Dzemdību nodaļa atsāks darbu ierastā režīmā, tiks pieņemtas visas grūtnieces, tikai pēcdzemdību palātas pagaidām atradīsies bijušajās Dzemdību nodaļas telpās.

 

Domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru